Samos Hotel - Anker Turizm

Samos Hotel

  • Samos Hotel
  • Samos Hotel
  • Samos Hotel
  • Samos Hotel

Samos Hotel adanın en merkezi konumu olan bölgelerinden birinde yer alır. Tüm yıl boyunca açık olan otel; kaliteli hizmet veren, Vathy'e hakim bir manzara sunan yönleriyle bilinir. Kuruluşundan beri yerli ve yabancı müşterilerinemükemmel tatil sunarak tercih edilen bir otel haline gelmiştir. Ayrıca, Samos otel yerel yaşam ritmini takip ederek; günlük turlar için öneri ve etkinlikler sunar. Yürüme mesafesindeki Ege denizinin berraklığıyla ve tropik Yunan tarzıyla misafirlerini kendi evinde hissettirecek sıcak bir ortam sunar.

ODALAR :
Tüm odaların balkonu vardır; bazı odalar bahçe manzarası bazıları da deniz manzarası görür.

Kusursuz temizlikkaliteli hizmetTüm odalarda klima ve merkezi ısıtmayüksek vasıflı personel, modern altyapısı ve her yönüyle Samos adasında konaklama için en kapsamlı temel özelliklere sahiptir.

Tüm odalarda balkon, banyo, TV, kablosuz internet, buzdolabı, klima, saç kurutma makinesi, telefon, ses geçirmez pencere camları mevcuttur.
Samos Samos

Yunanistan geceleme vergisi hariçtir.Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

Kuşadası'ndan feribot ile ulaşım sağlanabilir

TESİS OLANAKLARI:


  • Ziyafet Odası

GENEL BİLGİLER:


OTEL KODU:
#
LOKASYON:
Samos
KATEGORİ:
Otel
GİRİŞ ÇIKIŞ SAATi:
14:00 - 12:00
SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN
ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

Lütfen dikkat: Gösterilen fotoğrafların ve tesis bilgilerinin güncel ve doğru olması tesisin sorumluluğundadır. Şirketimiz bu bilgilerdeki farklılıklardan sorumlu tutulamaz.


Samos Hotel
41
0TRL