Lilium Villas - Anker Turizm Travel
  • Lilium Villas
  • Lilium Villas
  • Lilium Villas
  • Lilium Villas

Lilium Santorini Villalarına hoşgeldiniz...

Falezlerin üzerinde stüdyo ve suit odalar olarak inşa edilmiş, muhteşem yanardağ ve günbatımı manzarası olan bir oteldir. Modernliğin konforunu yalınlıkla birlikte bulabilirsiniz. 

Ege mimarisinin ve doğal güzelliklerin oluşturduğu tablo gibi manzara adeta ziyaretçilerini büyüler. Bu mükemmel manzara karşısında adeta insanın nefesi kesilir. İhtiyaç duyduğunuz anda güler yüzlü ve nazik personelleri her konuda size yardımcı olacaktır.

Olanaklar : 
Lilium Villa'da akşam yemeği yiyebileceğiniz bir restoran vardır, eğer isterseniz de oda servisinden yararlanabilirsiniz. Resepsiyon 24 saat boyunca hizmet verir ve döviz bozdurma işlemini de yapabilirsiniz. Genel kullanım alanlarında klima bulunur. Otel personeli birçok dilde hizmet verir.

Eğlence olanakları : Otel bünyesinde; kapalı havuz, spa merkezi (sauna vb.), güzellik merkezi (vücut ve yüz bakımı) bulunmaktadır. Uzun ve yorucu bir günün ardından, rahatlatıcı bir masaj yaptırabilirsiniz.

Diğer Hizmetler :
Bebek ve çocuk bakımı, bel boy hizmeti, kuru temizleme, hızlı check-in/out servisi, çamaşırhane olanağı, sağlık yardımı.

Transfer ve Park Olanakları :
Ulaşım için shuttle kullanılabilir (ücretli), feribot limanına servis vardır (ücretlidir) ve teleferik servisi bulunur. Park alanı ücretsizdir ve vale servisi vardır.
Santorini Fira, 847 00, Yunanistan Santorini

Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Ziyafet Odası
SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN
ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN
Lilium Villas
41
0TRL
Lilium Villas

İLETİŞİM

info@ankertravel.net
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.