Electra Athens Hotel - Syndagma Area - Anker Turizm Travel

Electra Athens Hotel - Syndagma Area

 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
SEÇENEKLER

  Atina'nın merkezinde, Ermou caddesi üzerinde ve Syntagma Meydanı karşısında bulunmaktadır. Kentin ticaret bölgesinde ayrıcalıklı konuma sahip olan otel; iş ve alışverişi birleştirmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Ayrıca; alışveriş merkezleri, başlıca moda markaları (Panepistimiou, Stadiou, vb.), Kolonaki meydanı ve Atina'nın diğer merkezi sokaklarında yürüme mesafesinde; aynı zamanda antika dükkanlarına, geleneksel tavernalara, güzel Atina bölgelerine ve gece hayatının canlı olduğu yerlerede yakındır. Ayrıca, Atina'nın en önemli tarihi-arkeolojik yerlere ve Syntagma metro istasyonuna yakındır. Otel geçirdiği renovasyon ile; konseptini geleneksel Yunan misafirperverliği kavramı ile modern ve yüksek-kaliteli hizmetini birleştirmiştir. 
  ODALAR : Otelin; 106 standart ve 3 suit odası vardır. Tüm odalar klasik tarzda zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Misfirlerine, ahşap mobilyalarıyla doğal ve sıcak bir ortam yaratır. 
  Otel aynı zamanda sigara içmeyenler için özel bir kat ayırmıştır. Çamaşırhane servisi ve 24 saat boyunca oda servisi hizmeti verir. 

  Athens Atina Ermou 5, Atina 105 63, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  Feribot veya uçakla ulaşım sağlanabilir.

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Electra Athens Hotel - Syndagma... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Electra Athens Hotel - Syndagma Area
  41
  0TRL
  Electra Athens Hotel - Syndagma Area

  İLETİŞİM

  [email protected]
  0256 612 45 98
  İNÖNÜ BULVARI NO: 14
      KUŞADASI
  Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.