Aeolis Hotel - Anker Turizm

Aeolis Hotel

  • Aeolis Hotel
  • Aeolis Hotel
  • Aeolis Hotel
  • Aeolis Hotel

Aeolis Hotel'e hoşgeldiniz. 
Otel; Samos ,Vathi şehir merkezinde bulunmaktadır. Neo-klasik mimarisi ile Samos limanın yakınında merkezi bir konumdadır. Bu şehir oteli; herbiri harika manzaraya (deniz veya dağ) sahip balkonlu 50 odasıyla 12 ay boyunca misafirlerine kaliteli bir hizmet sunar.

Misafirler; geniş lobi, kahvaltı salonu, kafeterya, Yunan tavernası, kapalı ve açık yüzme havuzu, masaj ve konferans salonları ile tatillerini dolu dolu yaşarlar. Resepsiyon 24 saat boyunca açıktır ve birinci sınıf bir hizmet sağlar. "AEOLIS", toplantı için yerli halk ve ziyaretçiler tarafından tercih edilen en iyi toplantı otellerinden biridir. Limana 200m, en yakın plaja 800m, alışveriş yerlerine ise sadece 50m uzaklıktadır.

ODALAR :
Samos Aeolis otelindeki tüm odaların (tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve aile) deniz yada dağ manzarasına sahip balkonları vardır.
50 odanın tümü Samos 'ta konforlu bir konaklama sunabilmek için döşenmiştir.
Samos odalarının tümünde ücretsiz internet, ücretsiz laptop(resepsiyondan alınır), banyo, klima, merkezi ısıtma, telefon, TV, buzdolabı ve saç kurutma makinası bulunur.
Samos Samos

Yunanistan geceleme vergisi hariçtir.

Kuşadası'ndan feribot ile ulaşım sağlanabilir

GENEL BİLGİLER:


OTEL KODU:
#
LOKASYON:
Samos
KATEGORİ:
Otel
GİRİŞ ÇIKIŞ SAATi:
14:00 - 12:00
SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN
ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

Lütfen dikkat: Gösterilen fotoğrafların ve tesis bilgilerinin güncel ve doğru olması tesisin sorumluluğundadır. Şirketimiz bu bilgilerdeki farklılıklardan sorumlu tutulamaz.


Aeolis Hotel
41
0TRL