Aeolis Hotel - Anker Turizm Travel

Aeolis Hotel

  • Aeolis Hotel
  • Aeolis Hotel
  • Aeolis Hotel
  • Aeolis Hotel
SEÇENEKLER
  • Standart Room
    Oda Kahvaltı
    Fiyatlar için tarih seçiniz

Aeolis Hotel'e hoşgeldiniz. 
Otel; Samos ,Vathi şehir merkezinde bulunmaktadır. Neo-klasik mimarisi ile Samos limanın yakınında merkezi bir konumdadır. Bu şehir oteli; herbiri harika manzaraya (deniz veya dağ) sahip balkonlu 50 odasıyla 12 ay boyunca misafirlerine kaliteli bir hizmet sunar.

Misafirler; geniş lobi, kahvaltı salonu, kafeterya, Yunan tavernası, kapalı ve açık yüzme havuzu, masaj ve konferans salonları ile tatillerini dolu dolu yaşarlar. Resepsiyon 24 saat boyunca açıktır ve birinci sınıf bir hizmet sağlar. "AEOLIS", toplantı için yerli halk ve ziyaretçiler tarafından tercih edilen en iyi toplantı otellerinden biridir. Limana 200m, en yakın plaja 800m, alışveriş yerlerine ise sadece 50m uzaklıktadır.

ODALAR :
Samos Aeolis otelindeki tüm odaların (tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve aile) deniz yada dağ manzarasına sahip balkonları vardır.
50 odanın tümü Samos 'ta konforlu bir konaklama sunabilmek için döşenmiştir.
Samos odalarının tümünde ücretsiz internet, ücretsiz laptop(resepsiyondan alınır), banyo, klima, merkezi ısıtma, telefon, TV, buzdolabı ve saç kurutma makinası bulunur.
Samos Samos Them. Sofouli 33, Samos 831 00, Greece

Yunanistan geceleme vergisi hariçtir.

Kuşadası'ndan feribot ile ulaşım sağlanabilir

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Aeolis Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Aeolis Hotel
41
0TRL
Aeolis Hotel

İLETİŞİM

[email protected]
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.