Cava D'oro Hotel - Anker Turizm

Cava D'oro Hotel

  • Cava D'oro Hotel
  • Cava D'oro Hotel
  • Cava D'oro Hotel
  • Cava D'oro Hotel

Rodos kaleiçindeki küçük ve hoş Cava D'oro Hotelin kapısından adım atınca kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Taksi ile kolayca ulaşabileceğiniz 800 yıllık otel binası dikkatlice restore edilmiştir. Odalarında; balkon, telefon,saç kurutma makinası, kasa ve klima bulunur. Her odada büyük bir banyo ve 24 saat sıcak su vardır.
Kahvaltınızı kentin ortaçağ duvarlarıyla çevrili avlumuzda açık büfeden yapabilirsiniz.
Otel
 Cava D'oro; kendisiyle gurur duyulacak bir misafirperverlik ve hizmet sunar. Bu eşsiz deneyimikaçırmak istemezsiniz. Olağanüstü güzel Cava D'oro hotel Knights sarayı yanında, kaleiçinde, 2000 yıllık eski pazarın kalıntıları arasında 
yer alır.
ODALAR : 
Otel; 2 tane aile suiti, 3 tane üç kişilik oda ve 7 tane iki kişilik odadan oluşmaktadır. Her odanın ortaçağa özgü tarzı korunmuştur, bunun yanında tüm modern imkanlarada sahiptir. Birde kış misafirleri için şömineli, sıcak ve rahat bir atmosfer sunan odası vardır. 
Cava D'oro'daki çift kişilik odalar eski çağların tarzını taşımaktadır. Taş duvarlar ve dökme demir mobilyalar ile misafirlerine sıcak ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Tüm odalarda; klima, TV, telefon, kasa ve saç kurutma makinası bulunur.
Rhodes Town

Yunanistan geceleme vergisi hariçtir.Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

Marmaris,Bodrum ve Fethiye'den feribotla ulaşım sağlanabilir.

GENEL BİLGİLER:


OTEL KODU:
#
LOKASYON:
Rhodes Town
KATEGORİ:
Otel
GİRİŞ ÇIKIŞ SAATi:
14:00 - 12:00
SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN
ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

Lütfen dikkat: Gösterilen fotoğrafların ve tesis bilgilerinin güncel ve doğru olması tesisin sorumluluğundadır. Şirketimiz bu bilgilerdeki farklılıklardan sorumlu tutulamaz.


Cava D'oro Hotel
41
0TRL