Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI - Anker Turizm Travel

Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI

 • Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI
 • Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI
 • Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI
 • Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI
SEÇENEKLER

  Selanik'te eşsiz tasarımı olan bir hotel. Domotel 'Les Lazaristes'; Desing Hotels içinde yer almaktan gurur duyan,uluslararası tescilli ismiyle,mimarisi ve yerel tasarımıyla fonksiyonelliği ve mükemmel hizmeti bir arada sunabilen bir oteldir. Desing Hotels;eşsiz bir otel yaşamı beklentisi olan misafirlere yüksek kaliteli konaklama hizmeti sunan oteller grubudur. Domotel 'Les Lazaristes' hotel, Selanik'in ve Avrupa 'nın tütün ticareti merkezi olarak bilindiği 20. yy ortalarında yapılmış eski bir tütün ambarına kurulmuştur. Binanın kuruluşu, aynı zamanda komşulukta ettiği şehrin kültürel merkezi olan Moni Lazariston (Kuzey Yunanistan devlet tiyatrosu,çağdaş sanatlar müzesi,drama okulu,güzel sanatlar okulu,devlet senfoni orkestrası) ile aynı dönemdedir. Otelin 7 katının iç mimarisi, 7 ayrı sanattan (opera,dans,mimari,sinema,tiyatro,heykel,ressamlık) esinlenerek tasarlanmıştır. Selanik'in en önemli sanat kuruluşları çağrımıza iştirak ederek hotelimizde sergilenen eserleri bağışlamışlardır. Bu eserlerdeki en önemli kriter Thessaloniki'yi referans almalarıdır. ODALAR: Domotel 'Les Lazaristes' hotel'de 74 ferah oda bulunmaktadır. Bu odaların 25'i suittir. (9 junior suit,5 executive businness suit,7 suit,3 tower suit,1 penthouse corner). Doğal renklerle boyanmış ve doğal ışıkla aydınlatılan bir mimari yapıya sahip olan hotel misafirlerine dinginlik,rahatlama ve evlerindeymiş hissi vermeyi amaçlar. Bütün odalarda küçük veya büyük bir oturma odası,%100 organik otel kozmetiklerine sahip lüx banyo,masa va gardolap,kişisel ayarlanabilen ısıtma ve soğutma sistemi, kasa, mini bar, uydu bağlantılı LCD TV, ücretli TV ve talep üzerine video, direkt-harici hat (banyo ile bağlantılı) ve yüksek hızlı internet bağlantısı da sağlayan yüksek teknoloji telekominikasyon sistemi mevcuttur.
  Thessaloníki 16 Kolokotroni Str.,, Selanik, 56430, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Ziyafet Odası

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI
  41
  0TRL
  Domotel Les Lazaristes- KOLOKOTRONI

  İLETİŞİM

  [email protected]
  0256 612 45 98
  İNÖNÜ BULVARI NO: 14
      KUŞADASI
  Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.