Amalia Hotel - Anker Turizm Travel

Amalia Hotel

 • Amalia Hotel
 • Amalia Hotel
 • Amalia Hotel
 • Amalia Hotel
SEÇENEKLER

  Amalia Hotel, Selanik'in tarihi şehir merkezindeki 33 Ermou Sokak'ta yer almaktadır. Hotel havaalanına 20km, limana ve tren istasyonuna 1km, otobüs terminaline 2km. mesafededir. Ayrıca uluslararası Selanik Fuarı'na 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Hotelin en temel özelliği şehrin kalbi olan Aristotelous, Tsimiski, Venizelou ve Egnetia sokaklarının merkezinde yer almasıdır. Otele çok yakın mesafede Selanik'in en büyük 2 müzesi olan Arkeoloji Müzesi ve Bizans Müzesi bulunmaktadır. Ayrıca yine çok yakın mesafede St. Dimitrus Kilisesi, Antik Pazar, Beyaz Kule ve Galerius Kemeri vardır. Otelin hemen arkasında tarihi şehir merkezine giden otobüs durağı bulunmaktadır. Atatürk'ün evi, Hamza Bey Camisi, Bey Hamamı, Bedesten, Alatza İmaret Cami gibi Türk eserleri 5 ile 15 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca meşhur Ladadika ve Athonos meydanları, barlar ve restoranlar da yürüme mesafesindedir.

  ODALAR: Amalia Hotel 9 katlı binasıyla Selanik merkezdeki en yüksek binadır. Yenilenmiş 66 odasında; klima,zevkli seçilmiş mobilyalar, uydu TV, banyo, radyo, kasa, fön makinası, telefon ve ücretsiz internet WI-FI mevcuttur. Bütün odaların kendi balkonu ve ses yalıtımlı camları vardır. Ayrıca bazı odalarda deniz ve kale manzarası mevcuttur.
  Thessaloníki Ermou 33, Thessaloniki 546 24, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Ziyafet Odası

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Amalia Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Amalia Hotel
  41
  0TRL
  Amalia Hotel

  İLETİŞİM

  info@ankertravel.net
  0256 612 45 98
  İNÖNÜ BULVARI NO: 14
      KUŞADASI
  Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.