17 - 19 MAYIS BAYRAM TADINDA TANITIM SEFERLERİ Feribot Bileti & 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Tur (KUŞADASI-SIĞACIK ÇIKIŞLI) - Anker Turizm Travel
  • 17 - 19 MAYIS BAYRAM TADINDA TANITIM SEFERLERİ Feribot Bileti & 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Tur (KUŞADASI-SIĞACIK ÇIKIŞLI):
  • 17 - 19 MAYIS BAYRAM TADINDA TANITIM SEFERLERİ Feribot Bileti & 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Tur (KUŞADASI-SIĞACIK ÇIKIŞLI):
  • 17 - 19 MAYIS BAYRAM TADINDA TANITIM SEFERLERİ Feribot Bileti & 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Tur (KUŞADASI-SIĞACIK ÇIKIŞLI):
  • 17 - 19 MAYIS BAYRAM TADINDA TANITIM SEFERLERİ Feribot Bileti & 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Tur (KUŞADASI-SIĞACIK ÇIKIŞLI):
  • Pythagorion
  • Vathi
  • Pisagor Meydanı
  • Kokkari
  • Karlovasi
  • Platanos Köyü

Seferihisar'dan turu gerçekleştirmek isteyen misafirlerimiz için çıkış limanı: Seferihisar Teos Marina'dır.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Kuşadası-Samos 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saat 07:30'da KUŞADASI EGE PORT ana girişi önünde Check-in işlemlerimiz için hazır oluyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 08:45'de kalkacak olan feribotumuza biniyoruz. Yaklaşık 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Samos Adası Vathi limanına yanaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından misafirlerimiz bagajlarını bizleri bekleyen aracımıza teslim ediyorlar.

Sonrasında rehberimiz nezaretinde yürümek suretiyle adanın başkenti olarak kabul edilen Vathi kentini keşfetmek üzere hareket ediyoruz.

Pisagor Meydanı ve Aslan heykeli gibi önemli ögeleri yakından tanıma şansını buluyoruz.

Gezimiz sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberlerinin belirleyeceği serbest zaman içerisinde yemek (extra) ve alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Vathi kentinde gerçekleştirdiğimiz gezimiz sonrasında rehberimizin belirlemiş olduğu buluşma noktası ve saatinde hazır bir şekilde aracımıza geçip buradan adanın kuzeybatısında bulunan Karlovasi şehrindeki otellerimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. (Not: Odalara giriş saati 14.00’tür)

Otobüsümüzle gerçekleştirdiğimiz sahil hattında ki keyifli yolculuğumuz sonrasında yaklaşık olarak 40 dakika sonra Karlovasi'ye varıyor ve otel odalarımıza dinlenmek üzere yerleşiyoruz.

2.

Gün
Samos 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından, rehberimizin belirleyeceği hareket saatinde otellerimizin önünden hareket edecek olan otobüsümüze biniyor;

Buradan Samos adasının güneybatısında yer alan, konumu itibariyle adanın en yüksek dağ köylerinden birisi olan Platanos köyüne doğru hareket ediyoruz. Bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyor ve bu keyifli rotanın sonunda;

Pitoresk bir görüntü çizen Platanos köyüne ulaşıyoruz. Burada misafirlerimiz rehberleri eşliğinde yaptıkları köy gezisi sonrasında belirlenen serbest zaman içerisinde köy meydanında arzu ederlerse kahvelerini (extra) alabilecekleri gibi dileyen misafirlerimizde son derece güzel panoramik fotoğraf kareleri yakalama şansına sahip olacakları Platanos ziyaretimiz sonrasında Karlovasi'ye dönüş için harekete geçiyoruz.

Karlovasi'ye dönüş sonrasında rehberimizle birlikte yürümek suretiyle adanın ikinci büyük kenti olan Karlovasi kentini keşfe çıkıyoruz.

Yürüyüşümüz esnasında Karlovasi kenti meydanında arzu eden misafirlerimiz yemek (extra) imkanı bulduktan sonra rehberlerinin belirlediği buluşma saatinde bir araya gelmek suretiyle yürüyerek Karlovasi kenti içerisinde ki gezilerine devam edip sonrasında bizleri bekleyen otobüsleri eşliğinde Potami Aşıklar plajını ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz.

Burada gerçekleştireceğimiz panoramik gezimiz sonrasında otellerimize dinlenmek üzere geriye doğru otobüsümüzle hareket ediyoruz.

3.

Gün
Samos-Kuşadası 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor valizlerimizle birlikte rehberimizin belirteceği saatte başlayacak olan turumuzun son gününde otel önünde bizleri bekleyen otobüsümüze valizlerimizi teslim edip hazır oluyoruz.

Samos Adası'nın güneybatısında bulunan ve Pisagor’un doğum yeri olarak kabul edilen Pythagorion kentine doğru yol almak üzere harekete geçtiğimiz de yolların üzerinde bizleri karşılayan üzüm bağlarını görüyor ve bir kez daha adanın neden ünlü bir Şarap adası olduğunun farkına varıyoruz.

İlk durak noktamızı Samos’un şarabı kadar ünlü olan ballarının tadına varmak ve alışveriş yapmak için bal kooperatifinin satış mağazasında gerçekleştiriyoruz.

Buradaki molamız sonrasındaysa şirin sokakları ve yemyeşil doğası ile ünlü Pirgos Köyü'nden geçiyoruz.

İkinci durak noktamızı gerçekleştirmek üzere adayla özdeşleşmiş olan Antik dönemin ünlü matematikçisi Pythagorias'ın tasarımı olan eşsiz kupalarının yapıldığı bir atölyeye konuk oluyor ve bilinen adıyla “Adalet Kupası” olarak anılan bu matematiksel kupanın yapımını izliyoruz.

Dileyen misafirlerimize kendileri ya da hediye etmek için olağanüstü tasarıma sahip bu kupalardan almalarını tavsiye ediyoruz.

Pythagorion'a vardığımızda, birbirinden güzel evleri ve tertemiz sahili ile ünlü bu turizm cennetinde antikçağın mimarlık eserlerini ve Lykourgos Logothetis kalesini panoramik olarak görüyoruz.

Bu güzel beldenin çarşısında, serbest zaman sürecinde dileyen misafirlerimiz alışveriş ve yemek (extra) imkanı bulacaklardır.

Rehberimizin belirlediği buluşma zamanında otobüsümüzle yarım saatlik bir yolculuk sonrasında özellikle yaz sezonu içerisinde adanın en meşhur plajlarına sahip olan, tavernaları ve eşsiz mimarisi ile Mykonos’tan izler taşıyan Kokkari’ye varıyoruz.

Bu şirin beldede vereceğimiz serbest zaman süresince dileyen misafirlerimiz bu şirin beldeyi dolaşma imkanına sahip olacaklar.

Burada geçirdiğimiz molamızın ardından bizleri bekleyen otobüsümüze biniyor ve Samos Adası'nın başkenti kabul edilen Vathi kentinde bulunan teknemize geçmek üzere limana doğru hareket ediyoruz.

Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 17:30'da Vathi’den hareket eden gemimize biniyor ve her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu gezimizin de sonuna geliyor, yine ve yeniden görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
* Gidiş - Dönüş Gemi bileti
* 2 Gece Kahvaltı Dahil Otel konaklaması
* Rehberlik hizmeti ve Ada turları

HARİÇ OLANLAR:
* Kişi başı 150.-TL Yurtdışı çıkış harcı
* Schengen vizesi (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
* Yiyecek, içecekler ve tüm diğer şahsi harcamalar
* Dahil olarak belirtilmemiş diğer tüm hizmetler

EK BİLGİLER

1- Otellerde unutulan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir, lütfen unutulan eşyaların geri getirilmesini talep etmeyiniz.

2- Dileyen misafirlerimize taverna gecesi(FİX MENU) ile alakalı olarak rehberiniz tarafından bilgi verilecektir.

3- Mevcut Samos programımız Mayıs ayında yaz sezonuyla birlikte güncellenecektir.

4- Rehberin yol güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkı vardır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#593
LOKASYON:
Samos (Kuşadası çıkışlı)
YEMEK:
2 KAHVALTI
ULAŞIM
Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Kuşadası Ege Port
BİTİŞ:
Kuşadası Ege Port
İPTAL POLİTİKASI:

TARİH VE FİYATLAR

139

'den başlayan fiyatlarla

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

17 - 19 MAYIS BAYRAM TADINDA TANITIM... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
KUŞADASI:
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
AYDIN:
(0256) 213 20 44
Adnan Menderes Bulvarı No:25 Efeler 09010 AYDIN
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.