İzmir Çıkışlı Benelüks & Paris Direk Uçuş Farkı ile 7 Gece - Anker Turizm Travel
SİZE ÖZEL
 • İzmir Çıkışlı Benelüks & Paris Direk Uçuş Farkı ile 7 Gece: İzmir çıkışlı... Amsterdam (2 Gece ) Brüksel (1 Gece ) Lüksemburg (1 Gece ) Paris (3 Gece ) Toplam 7 Gece (7 Kahvaltı) Corendon Havayolları, İzmir-Brüksel-İzmir gidiş dönüş aktarmasız uçuşlar..
 • İzmir Çıkışlı Benelüks & Paris Direk Uçuş Farkı ile 7 Gece: İzmir çıkışlı... Amsterdam (2 Gece ) Brüksel (1 Gece ) Lüksemburg (1 Gece ) Paris (3 Gece ) Toplam 7 Gece (7 Kahvaltı) Corendon Havayolları, İzmir-Brüksel-İzmir gidiş dönüş aktarmasız uçuşlar..
 • İzmir Çıkışlı Benelüks & Paris Direk Uçuş Farkı ile 7 Gece: İzmir çıkışlı... Amsterdam (2 Gece ) Brüksel (1 Gece ) Lüksemburg (1 Gece ) Paris (3 Gece ) Toplam 7 Gece (7 Kahvaltı) Corendon Havayolları, İzmir-Brüksel-İzmir gidiş dönüş aktarmasız uçuşlar..
 • İzmir Çıkışlı Benelüks & Paris Direk Uçuş Farkı ile 7 Gece: İzmir çıkışlı... Amsterdam (2 Gece ) Brüksel (1 Gece ) Lüksemburg (1 Gece ) Paris (3 Gece ) Toplam 7 Gece (7 Kahvaltı) Corendon Havayolları, İzmir-Brüksel-İzmir gidiş dönüş aktarmasız uçuşlar..
 • Disneyland
 • Rhein Nehri
 • Lüksemburg
 • Volendam
 • Sacre Coeur Bazelikası
 • Notre Dame Katedrali
İzmir çıkışlı... Amsterdam (2 Gece ) Brüksel (1 Gece ) Lüksemburg (1 Gece ) Paris (3 Gece ) Toplam 7 Gece (7 Kahvaltı) Corendon Havayolları, İzmir-Brüksel-İzmir gidiş dönüş aktarmasız uçuşlar..

Amsterdam ; Adını Kuzey Denizli ile bağlantısı koparılmadan önce doğal bir liman olan İj Gölüne dökülen Amstel Nehrinden alıyor. Amsterdam küçük bir balıkçı kasabası olarak 12 yy sonlarında kurulur. 17 yy’da kanalları ıslah edilerek ülkenin merkezi haline gelir. Coğrafi koşullar nedeniyle kendine has bir mimari geliştirmiştir. Kentin ilk kurulduğu dönemlerde Bataklık koşullarına uygun olarak evlerin gövdesi ağaçtan ve damı sazdan imal edilmiştir. Amsterdamlılar 14 yy balığın uzun süre korunmasını sağlayacak bir yöntem geliştirince zenginleşmeye başlamıştır. Daha sonraları Hamburg’da üretilen biranın, Amsterdam’dan gemilere taşınmaya başlamasıyla bir liman olarak önem kazanmaya başlamıştır. Amsterdam’ın ticari önemi ve zenginliği 16 yy’da İspanyolların dikkatine çekmiş ve kent İspanyol Saldırılarıyla mücadele etmek durumunda kalmıştır. Bu mücadele yıllarında yaşananlar Amsterdamlılar için vicdan din ve düşünce özgürlüğünün geliştiği yıllar olmuştur. Ticaretin devamlılığı için limana gelen her milletten insana hoşgörü duyulmasını gerekliliği günümüzde dünyanın en özgürlükçü kentlerinden biri doğurdu. Sahip olduğu km’lerce uzunluğu 90 adası ve 1500 köprüsü ile Amsterdam kanalları şehri Kuzeyin Venedik’i olarak anılması sağlanmaktadır.
Brüksel ; 
Belçika’nın başkenti.Zenne Irmağı kıyısında kurulur.Şehrin nüfusu 1.000.000’un üzerindedir.Birkaç yüzyıl önce bataklığın kurutulması sonucu ortaya çıkmış bir şehirdir.Adı bataklığın içindeki yerleşim yeri anlamına gelir.Büyük Brüksel denilen ve 19 özerk bölümünden meydana gelir.Avrupa Birliği’nin 3 ana kurumu olan AB Komisyonu,AB Bakanlar Konseyi ve Avrupa Parlamentosu içinde ilk ikisinin resmi organlarının büyük çoğunluğu Brükselde yerleşiktir.Avrupa Parlamentosu ise Strasbourg ile dönüşümlü olarak Brükselde çalışmalarını yürütmektedir.Bu sebeplerden dolayı AB ve Avrupa’nın başkenti olarak gösterilir.Ayrıca Nato merkez karargahı da Brükselde bulunmaktadır.
Lüksemburg ; 
 Büyük Dukalığı Dünya’da şuan da dukalık sistemiyle yönetilen tek devlettir. 2586 km² yüz ölçümü ile Avrupa topluluğunun Malta Adasından sonra en küçük ülkesidir. Buna karşın son derece gelişmiş bir ekonomiye sahip olan ülke Imf ve Dünya bankasının verilerine göre 576.000’lik nüfusu ile dünyanın en zengin ülkesidir. Denize kıyısı bulunmayan ülkenin komşuları Almanya, Fransa ve Belçika’dır. Ülkenin başkenti, ülke ile aynı adı taşıyan Lüksemburg şehri 1995 ve 2007 yıllarında 2 kez Avrupa Kültür Başkenti seçilmiştir ve 1994 yılından beri Unesco koruma mirası listesine dâhil olmuştur. 
Paris ; 
MÖ 55 yılında Romalılar tarafından fethedildiğinde, su taşkınlarıyla baş etmeye çalışan Kelt Kökenli Paris’i kabilesinin yaşadığı bir balıkçı kasabasıydı. Romalıların sol yakada kurdukları yerleşim bölgesine yerleşen Franklar, Paris adını verdikleri bu yeri krallıklarının merkezi yaptılar. Kent ortaçağda dini bir merkez durumuna geldi ve en önemli kiliseler bu dönemde yapıldı. Rönesans ve Aydınlanma dönemlerinde kültür ve düşünce yaşamanın merkezi olan şehir 14. Louis Hükümdarlığı altında büyük bir güç ve zenginliğe ulaştı. 1789 Fransız Devrimi sonrası başa geçen Napoleon Bonaparte Paris’i dünyanın merkezi durumuna getirmeye çalıştı. 19 yy’da modern çağın Neron’u kabul edilen belediye başkanı Baron Haussmann tarafından yeni kent tasarımlarıyla neredeyse tamamen yıkılarak yenilendi.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İZMİR - ROTTERDAM - BRUKSEL

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 03:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Corendon Hava Yolları'nın XC3509 seferi ile saat 06:30'da Rotterdam’a hareket. Saat 09:10’da Rotterdam’a varış ve Havalimanı’nda bekleyen özel otobüsümüz ile Rotterdam panaromik şehir turunun ardından Bruksel’e hareket. Varışımıza istinaden yapılacak Bruksel panoramik şehir turu.Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3*Ibıs Brussels Nivelles Otel vb.

2.

Gün
BRUKSEL-PARIS 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Paris’e hareket.Varışımıza istinaden yapılacak panoramik Paris Şehir turumuzda; Charles de Gaulle Meydanı ve Zafer Takı, Dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Grand Palais ve Petit Palais sergi sarayları, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, 3. Alexsandre Köprüsü, Fransa Parlamento Binası, Seine Nehri, Napolyon’un Mezarı, Eiffel Kulesi ve son olarak Fragonard Parfüm Mağazası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Seine Nehri Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda her iki yakada bulunan birbirinden görkemli tarihsel yapıları nehirden görme fırsatı bulacak ve Paris’in en romantik köpülerinin altından geçeceğiz. Yine arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Işıklar Altında Paris Turu'na katılabilirler. Paris dünya'da "Işıklar ve Aşıklar Şehri" olarak bilinir. Paris’in en romantik anlarını yaşayabileceğimiz bu turumuzda; dünyaca ünlü fransız sanatçılar ve moda tasarımcılarının evleri, Paris’in en şık caddeleri ve meydanları, muhteşem opera binası, dünyaca ünlü alışveriş mağazaları La Fayatte, Louvre müzesinin muhteşem cam piramidi ve bahçesi ile Eiffel Kulesinin enfes ışık gösterisini göreceğiz. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3* Mercure Le Bourget Otel vb.

3.

Gün
PARİS (ADIM ADIM PARİS - LIDO SHOW) 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız için rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Adım Adım Paris (Eiffel Kulesi, Notre Dame Katedrali, Montmartre (Ressamlar tepesi), Sacre Coeur Bazelikası (Adaklar Bazelikası) Turu'na katılabilirler. Paris’inin en önemli eserlerini yakından tanıma fırsatını bulacağımız tam günlük turumuzda Eiffel Kulesinin tarihini, yapılış sürecini ve ilginç öykülerini rehberimizden dinledikten sonra kuleye çıkıp Paris’in enfes manzarasını seyredeceğiz. Ardından Paris’in en eski yerleşim yeri Île de la Cite adasında yer alan, Victor Hugo’nun dünyaca ünlü romanı "Notre Dame'ın Kamburu" eserine ilham vermiş, Avrupa’nın en önemli gotik mimarisi eserlerinin başında gelen Notre Dame Katedralini ziyaret edeceğiz. Ardından ünlü Fransız ressamlarının, müzisyenlerinin mesken tuttuğu Paris’in en romantik kafelerinin yer aldığı Ressamlar Tepesi ve yine şehrin en yüksek yerinde yer alan muhteşem mimari yapısıyla ünlenen Sacre Coeur (Kutsal Kalp) bazelikası görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show Turu'na katılabilirler. Paris’in en meşhur kabarelerinden Lido Show'da birbirinden farklı türde müzik ve danslarla müthiş bir görsel şölen sunulacak ve şampanya ikram edilecektir. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.Konaklama: 3* Mercure Le Bourget Otel vb.

4.

Gün
PARİS (DİSNEYLAND TURU) 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Disneyland Turu'na katılabilirler. Disneyland ve Walt Disney Studios Parklarının her ikisinin de dahil olduğu bu turumuzda Moteurs Action şovunda; otomobil ve motorların muhteşem gösterisini izleyebilir, Hollywood yapımı film sahnelerini görebileceğiniz tren turu yapabilir, Hyper Space Mountain hızlı treniyle uzay'da yolculuk yapabilir, Karayip Korsanları adaları arasında tekneyle gezebilir, Disney karakterleri ile fotoğraf çektirebilir, Disneyland Kahramanlarının karnaval yürüyüşünü izyelebilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.Konaklama: 3* Mercure Le Bourget Otel vb.

5.

Gün
PARİS-LUKSEMBURG 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg'a hareket (410 hm). Varışımızla birlikte yapacağımız Lüksemburg şehir turunda Notre Dame Katedrali, Büyük Dük Sarayı, Belediye Binası ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz tur sonrası rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Remich & Schengen Turu'na katılabilirler. Moselle Nehri kıyısında 3 ülkenin tam ortasında yer alan Shengen kasabasını geziyoruz. AB ülkeri arasında yapılan "Serbest dolaşım antlaşması "(Shengen antlaşması) burada imzalanmıştır. Berlin duvarını ve antlaşma anıtlarını gördükten sonra üzüm bağlarının arasında masalsı bir yolculuğun ardından Remich'e varıyoruz. Lüksemburg’un bu küçük şehrinde bölgeye özel, çok uygun fiyatlı şarap ve likörlerden satın alabilirsiniz. Gezimizin bitiminde Fransa’nın Metz şehrine devam ediyoruz, otobüs ile yapılacak panaromik Metz şehir turumuzda, eski şehir merkezinde St.Louis Meydanı ve Sarayı , St.Maximim Kilisesi ve Metz’in en önemli yapılarından olan ve muazzam virayları ile ünlü St. Etienne Katedrali’ni göreceğiz. Bu bölgedeki otelimize varışımızın ardından, odalara yerleşme. Geceleme otelimizde (Metz’e varış saatimize göre sehir turu bir sonraki gün yapılabilir.)Konaklama: 4* Hotel -Residence Am Klouschter Otel vb.

6.

Gün
LUKSEMBURG-KOLN-AMSTERDAM 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Köln'e hareket (210 km). Köln'e varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda; Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır.Şehir turunun ardından Amsterdam'a hareket. Varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda, Museumplein, Rijksmuseum ve Amstel Nehri ve Yüzen Kanal Evleri, Amsterdam Tren İstasyonu, Aziz Nikola Kilisesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Damrak caddesini görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olan Amsterdam Tekne Turu'na katılabilirler. Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3* Ibis Amsterdam Schiphol Airport Otel vb.

7.

Gün
AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM – MUHTEŞEM HOLLANDA) 7. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken & Volendam Turu ve Muhteşem Hollanda Turuna katılabilirler. Marken & Volendam turumuza Hollanda’nın muhteşem doğasını görme fırsatını bulacağımız Marken ile başlıyoruz. Varışımızla birlikte masalsı yürüyüşümüzde Hollandalıların geleneksel yaşam yerlerini tanıma fırsatıyla birlikte, ünlü ahşap evleri, yel değirmeni, dünyanın en önemli mühendislik harikalarından Markenmeer gölünü gördükten sonra yol üzerinde dünyaca ünlü Hollanda peynirlerinin yapım sürecini rehberimizden dinliyor ve tadım yapıyoruz. Ardından küçük bir liman ve balıkçı şehri Volendam'a gidiyoruz. Burada leziz deniz mahsulleri ve balık çeşitlerini öğle yemeğinde yiyebilir, çok uygun fiyatlara hediyelik eşyaları satın alabilirsiniz. Ardından Muhteşem Hollanda turumuzda Hollanda’nın gizli başkenti Den Haag şehrine gidiyoruz. Hollanda parlamento binası, Markt meydanı ve Kraliyet Sarayı görüldükten sonra dünyanın en güzel panoramik eserlerden birinin olduğu Mesdag Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında Lahey Uluslararası Adalet Divanını görüyoruz. ardından kuzey denizinin muhteşem plajlarının olduğu Scheveningen’i gördükten sonra Hollanda’nın en büyük ikinci kenti Rotterdam’ı panoramik olarak geziyoruz. Rotterdam Cruise Limanı, tarihi New York Oteli, İkinci Dünya Savaşı Anıtı, Erasmusbrug, Willemsbrug, Küp Evler göreceğimiz yerler arasında. Son olarak Hollanda'da krallar ve sanatçılar şehri olarak bilinen, "İnci Küpeli Kız" eserinin yapıldığı ve eseri yapan Johannes Vermer ile birlikte tablodaki kızın yaşadığı evinde bulunduğu Delft şehrini görüyoruz. Markt Meydanı’nda vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3* Ibis Amsterdam Schiphol Airport Otel vb.

8.

Gün
AMSTERDAM -ROTTERDAM – İZMİR 8. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltının ardından en geç saat 07:00'a kadar odaların boşaltılması ve ardından İzmir uçuşu için rehberimiz tarafından belirtilen saatte Rotterdam Havalimanı’na hareket. Havalimanında bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Corendon Hava Yolları'nın XC3510 tarifeli seferi ile saat 10:10’da İzmir’e hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 14:40’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
*Corendon Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir- Rotterdam gidiş, Rotterdam - İzmir dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
*Amsterdam'da 2 gece, Lüksemburg’da veya Metz’de 1 gece, Paris'de 3 gece ve Brüksel'de 1 gece olmak üzere 3*/4* otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı (7 continental kahvaltı) konaklama
*Alan / Otel / Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
*Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln ve Amsterdam’da panoramik şehir turları
*Profesyonel rehberlik hizmetleri
*Havalimanı ve Güvenlik Vergileri
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
*KDV dahildir.


HARİÇ OLANLAR:
*Vize ücreti,
*Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
*Müze ve ören yerleri girişleri
*Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
*Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

EK BİLGİLER

1-Paris otel odaları Türkiye’deki otel odalarına göre çok küçüktür.

2-Otellerimiz bulunduğu şehir merkezine yaklaşık 5-15 km uzaklıkta olup, bazı şehirlerde havalimanı bölgesindedir.

3-Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

4-Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

5-Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

6-Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3. yatak ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan daha küçüktür.

7-Triple odalar (3 kişilik) müsaitliğe bağlı olarak verilmektedir. Müsaitlik olduğu takdirde 3 kişilik oda rezervasyonu yapılır. Triple odalar ek yatak sebebi ile daha küçüktür.

8-Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

9-Otellerde genellikle check-in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check-out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)

10-Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

11-Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmektedir.

12-Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

13-Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

14-Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

15-Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz, biletleri kesildikten sonra havayolunun(üyeliğinizin bulunduğu havayolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemlerini gerçekleştirebilir. Programın grup biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz. Programlarımızdaki her uçuş için mil garantisi verilmez.

16-Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#235
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
Otellerde alınan 7 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar
BİTİŞ:
Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
20 EUR
AMSTERDAM TEKNE TURU
45 EUR
MARKEN & VOLENDAM TURU
75 EUR
MUHTEŞEM HOLLANDA TURU
40 EUR
BRUGGE TURU
20 EUR
REMICH&SCHENGEN TURU
20 EUR
TRIER TURU
20 EUR
SEINE NEHİR TURU
25 EUR
IŞIKLAR ALTINDA PARİS TURU
65 EUR
PARİS KOMBİNE TURU
125 EUR
LIDO SHOW
120 EUR
DISNEYLAND ÇİFT PARK TURU

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İzmir Çıkışlı Benelüks & Paris... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.