İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit Turu - Anker Turizm Travel

İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit Turu

  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit Turu: Avrupa'nın en eski medeniyeti Minos'ların merkezi Girit Adası
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit Turu: Avrupa'nın en eski medeniyeti Minos'ların merkezi Girit Adası
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit Turu: Avrupa'nın en eski medeniyeti Minos'ların merkezi Girit Adası
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit Turu: Avrupa'nın en eski medeniyeti Minos'ların merkezi Girit Adası
  • KNOSSOS
  • CHANİA (HANYA)
  • ARCHANES KÖYÜ
  • AG.NİKOLAOS
  • RETHYMNO (RESMO)
  • FODELE KÖYÜ,
Avrupa'nın en eski medeniyeti Minos'ların merkezi Girit Adası

Avrupa'nın en eski medeniyeti Minos'ların merkezi Girit Adası'dır.
Girit mutfağının tadına varın (Kaltsounia peyniri, Gamopilafa pilavı ve Dakos adı verilen meşhur salatayı mutlaka denemelisiniz.)
Venedikli tüccarların bıraktığı izleri keşfedin.
 Knossos Sarayı,Efsanevi bir labirent olduğuna inanılan ve içerisinde birçok oda bulunan saray mutlaka görülmesi gerekir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İZMİR - GİRİT (KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ)

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından özel havayolları Girit’e hareket. Varışımızı takiben yapılacak olan ve Plateia Elefterias’tan (Özgürlük Meydanı) itibaren başlayacak şehir turunda; Agios Titos Kilisesi, Rasih Bey Konağı, Agios Minas Katedrali, Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra yarım gün KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ TURU. Knossos Sarayı-Archanes Köyü: M.Ö. 2000 yılında inşa edilen ve Minos Krallığının başkenti olan Knossos Sarayını ziyaret etmek için otelden ayrılış. Efsanevi bir labirent olduğuna inanılan ve içerisinde birçok oda bulunan sarayı gördükten sonra Heraklion şehir merkezinde alışveriş, Koule Kalesini ve duvarlarını görmek için serbest zaman. Ardından şirin bir Girit kasabası olan Archanes Köyü ziyareti. Geceleme otelinizde.Konaklama: CENTRAL HERSONISSOS HOTEL

2.

Gün
GİRİT

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos – Plaka turu. Geceleme otelimizde.Konaklama: CENTRAL HERSONISSOS HOTEL

3.

Gün
GİRİT

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Fodele Köyü, Rethymno (Resmo)– Chania (Hanya) turu. Geceleme otelimizde.Konaklama: CENTRAL HERSONISSOS HOTEL

4.

Gün
GİRİT- İZMİR 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle havalimanı transferi ve bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Özel Havayolları ile hareket ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
*Özel Havayolları ile İzmir (Adnan Menderes)-Heraklion gidiş ekonomi sınıfı uçak bileti
*Havaalanı ve güvenlik vergileri,
*Girit´de seçilen kategorideki otellerde 3 gece 4 gün oda+kahvaltı konaklama
* Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
* Panoramik Girit (Heraklion) şehir turu
* Profesyonel rehberlik hizmeti
* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

HARİÇ OLANLAR:
*Vize ücreti ve vize hizmet bedeli
*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
*Ekstra tur ücretleri
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri
*Rehber ve Şöför bahşişleri (İsteğe Bağlı)
*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
*Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

EK BİLGİLER

*Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

* Özel Havayolları, charter uçuşlarda saatler değişebilir ve charter uçuşlardaki iptal şartları değişiklik gösterebilir.
*Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.
*Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
*Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#150
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
Otelde alınacak 3 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali
BİTİŞ:
Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
50 EUR
FODELE KÖYÜ, RETHYMNO (RESMO)– CHANIA (HANYA) TURU
70 EUR
ELOUNDA – SPİNALONGA – AG. NİKOLAOS – PLAKA TURU
60 EUR
KNOSSOS – ARCHANES KÖYÜ TURU

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

369

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Girit... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.