İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem Bavyera - Anker Turizm Travel

İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem Bavyera

SİZE ÖZEL
  • İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem Bavyera: Almanya’nın en büyük ve en eski eyaleti olan Bavyera, Alp manzaralarıyla bezeli muhteşem doğası, çeşitli cazibe merkezleriyle eşsiz kasabaları ve köyleri, zengin bir tarih ve yerlilerin misafirperverliğiyle mükemmel bir gezi rotası...
  • İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem Bavyera: Almanya’nın en büyük ve en eski eyaleti olan Bavyera, Alp manzaralarıyla bezeli muhteşem doğası, çeşitli cazibe merkezleriyle eşsiz kasabaları ve köyleri, zengin bir tarih ve yerlilerin misafirperverliğiyle mükemmel bir gezi rotası...
  • İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem Bavyera: Almanya’nın en büyük ve en eski eyaleti olan Bavyera, Alp manzaralarıyla bezeli muhteşem doğası, çeşitli cazibe merkezleriyle eşsiz kasabaları ve köyleri, zengin bir tarih ve yerlilerin misafirperverliğiyle mükemmel bir gezi rotası...
  • İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem Bavyera: Almanya’nın en büyük ve en eski eyaleti olan Bavyera, Alp manzaralarıyla bezeli muhteşem doğası, çeşitli cazibe merkezleriyle eşsiz kasabaları ve köyleri, zengin bir tarih ve yerlilerin misafirperverliğiyle mükemmel bir gezi rotası...
  • Bavarian State Opera
  • Watzmann Dağı
  • Berchtesgaden
  • Rothenburg
  • Richard Wagner Festivali
  • Mespelbrunn Kalesi
Almanya’nın en büyük ve en eski eyaleti olan Bavyera, Alp manzaralarıyla bezeli muhteşem doğası, çeşitli cazibe merkezleriyle eşsiz kasabaları ve köyleri, zengin bir tarih ve yerlilerin misafirperverliğiyle mükemmel bir gezi rotası...

Sadece deri pantolonlar değil, kot pantolonlar da Bavyera menşelidir. Onun mucidi Levi Strauss Bamberg doğumludur. 18 yaşındayken ailesi ile birlikte ABD’ne göç etmiş, Amerikan vatandaşlığını almış ve adını da "Löb"den "Levi"ye dönüştürmüştür. Deri pantolonların tersine jean, yani kot pantolonlar gerçekten de tüm Almanya’da giyilmektedir.
Bavyeralılar için geleneksel kıyafetleri önemlidir. Kadınlar geleneksel "Dirndl" adlı giysiyi, erkekler ise "Krachlederne" denilen deri pantalonlu kostümü özel günlerde giyerler. 
Richard Wagner Festivali ,Kral İkinci Ludwig, besteci Richard Wagner’in büyük hayranıydı ve bu nedenle besteciyi koruması altına aldı. Wagner aslında Bavyeralı değil, Leipzig doğumlu. Ancak sanatçı Bayvera’daki Bayreuth’u opera dünyasının merkezi haline getirdi. Bayreuth Festival etkinlikleri tüm dünyadan klasik müzik severlerin her yıl Bavyera’ya akın etmesine neden oluyor.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
GÜN IZMIR – MUNIH

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Corendon Havayolları önünde buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Corendon XC3501 nolu tarifeli seferi ile saat 08:10'da Münih'e hareket, saat 09:55’de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Münih şehir turu.Görülecek yerler: Marienplatz, New Tawn Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Frauenkirche ve şehrin diğer önemli yerleri... Geceleme otelimizde.Konaklama: Holiday Inn Munich City Centre 4* vb.

2.

Gün
MUNICH - BERCHTESGADEN - MUNICH 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra güne Berchtesgaden gezimizle başlıyoruz. Berchtesgaden Watzmann Dağı'nın eteğinde tipik bir geleneksel Alp köyü. Bölgedeki görülecek yerler: Tuz madenleri, Knigssee Göl’ü ve Obersalzberg, Eagles Nest bir zamanlar Hitlerin inzivaya çekildiği yer. Meşhur Eagles Nest'i ziyaret ettikten sonra (hava şartlarına bağlı olarak), ekstra Knigssee Gölü'nde tekne turu.Öğleden sonra Münih'e geri dönüş.Geceleme otelimizde.Konaklama: Holiday Inn Munich City Centre 4* vb.

3.

Gün
MUNICH - ROTHENBURG OB DER TAUBER - NUREMBERG 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah Romantik Almanya'nın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan Rothenburg ob der Tauber'e hareket. Rothenburg'un adeta imzası , bir hamur işi olan Schneeballen (kar topu) tadımıyla sona erecek olan bu güzel ortaçağ kasabasında yapılacak bir geziyle devam ediyoruz. Daha sonra, Nürnberg'e hareket ediyoruz , tarihi şehir merkezini ziyaret, tarihi kale, Gotik kiliseler, romantik evler göreceğimiz yerler arasında. Geceleme otelimizdeKonaklama: InterCityHotel Nürnberg 3* vb

4.

Gün
NUREMBERG - BAMBERG - BAYREUTH NUREMBER 4 gün programını görmek için tıklayınız

Güne Bamberg şehrini ziyaret ederek başlıyoruz, Bamberg, birası ve tarihi eski şehir merkeziyle ünlüdür.Şehir, koruma altında olup,bir ortaçağ cazibesi ve barok mimarisi örneği binaları ile etkileyicidir.Avrupa'nın en güzel korunmuş Barok Tiyatrosu olan Bayreuth'a devam ediyoruz. Şehir ayrıca Richard Wagner Festivali ile ünlüdür. Panoramik şehir turundan sonra otelimize hareket.Geceleme otelimizde.Konaklama: InterCityHotel Nürnberg 3* vb

5.

Gün
NUREMBERG - WURZBURG FRANKFURT 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası Nürnberg’den Main’in kıyısındaki şirin bir kasaba olan Wurzburg’a yolculuk. Şehirde yapılacak gezimizin ardından turumuzun en ilgi çekici yönlerinden biri ,Wurzburg'daki Residenz Sarayı'nı ziyaret ediyoruz(ekstra). Daha sonra Frankfurt yolu üzerinde , Mespelbrunn Kalesi'nde kısa bir mola veriyoruz.Gecelem otelimizdeKonaklama: Intercity Hotel Frankfurt 3* vb.

6.

Gün
FRANKURT-İZMİR

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Frankfurt Havalimanı'na transfer. Corendon Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 09.20'de Izmir'e hareket, saat 13:30’da varış ve turumuzun sonu.


DAHİL OLANLAR:
*Corendon Hava Yolları ile İzmir – Münih / Frankfurt - İzmir uçak biletleri
*Havalimanı ve güvenlik vergileri,
* Atatürk Havalimanı Yer hizmetleri
*Özel otobüslerimiz ile Münih- -Nurnberg - Rothenburg ob der Tauber-Bamberg -Bayreuth Würzburg - Frankfurt arası ulaşımlar
*Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler
*3/4* Otellerde Munih 2,Nurnberg 2, Franskfurt 1 gece olmak üzere toplam 5 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
*Panoramik Munih, Nurnberg , Rothenburg ob der Tauber, Bayreuth,Bamberg Würzburg Franskfurt şehir turları
*Tüm tur boyunca profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
*KDV Dahildir.


HARİÇ OLANLAR:
*Almanya Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EUR
*Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir)
*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
*Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

EK BİLGİLER

*Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 Kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra, tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

*Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

*Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg'dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 Kg'a düşebilmektedir. 

*Kayıt esnasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

*Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklardan kontrol edebilir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.

*Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

*Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#348
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
Otellerde alınacak 5 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali
BİTİŞ:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

669

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İzmirden Direk Uçuş ile Muhteşem... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.