İzmirden Türk Hava Yolları ile İspanya ve Endülüs - Anker Turizm Travel
 • İzmirden Türk Hava Yolları ile İspanya ve Endülüs: Tüm sezon boyunca 8 gün 649 Eur'dan başlayan fiyatlar ile ..
 • İzmirden Türk Hava Yolları ile İspanya ve Endülüs: Tüm sezon boyunca 8 gün 649 Eur'dan başlayan fiyatlar ile ..
 • İzmirden Türk Hava Yolları ile İspanya ve Endülüs: Tüm sezon boyunca 8 gün 649 Eur'dan başlayan fiyatlar ile ..
 • İzmirden Türk Hava Yolları ile İspanya ve Endülüs: Tüm sezon boyunca 8 gün 649 Eur'dan başlayan fiyatlar ile ..
 • SALVADOR DALİ
 • ALİCANTE
 • POBLE ESPANYOL
 • ALCAZAR SARAYI
 • GRANADA
 • FLAMENKO GECESİ
Tüm sezon boyunca 8 gün 649 Eur'dan başlayan fiyatlar ile ..

Barselona ;Akdeniz kıyısında kurulmuş ve her daim güvenli yerleşim yeri olmuş, günümüzde ise tüm Dünyanın gözde turizm bölgesi ve İber yarımadasının dünyaya açılan kapısıdır Barcelona. Bir taraftan Roma kalıntıları; diğer taraftan ise mimar Antoni Gaudi önderliğinde hayat bulmuş Katalan modernistasının önemli örneklerine evsahipliği yapar. Casa Batllo, Casa Milla, Sagrada Familia gibi Gauidi eserlerinin yanı sıra; Mont Juic tepesi, Plaza Espana, Gran Via, ChrisTophe Colomb anıtı ve zerafet caddesi, yemek ve yeni keşifler için şehrin kalbi olan Plaza Catalonia ve La Rambla caddesi sizleri bekliyor. Bu muazzam şehrin düzenli yapısının temelleri sanayi devriminin ulaşmasıyla edinilen zenginlik paralel olarak atılmaya başlanmış, 1992 olimpiyatlarıyla da en üst seviyeye çıkmıştır. 
Madrid ;İspanya’nın tam ortasında tarihine yakışır görkemiyle, insanı bambaşka dünyalara götüren, hareketli ve cıvıl sokakları, gece ışıklarıyla ünlü parklar ve müzeler ile ünlü şehir Madrid. İspanya’nın en büyük boğa güreşi olan ve 29000 kişilik kapasiteli Vetas Arenası Madrid’de bulunmaktadır. Şehrin en uzun ve geniş caddelerinden Plaza del Castellano üzerinden dünyanın ikinci büyük stadı Barnabeu’yu gezebilir, Şehrin kalbine doğru doğru Atocha Tren istasyonu, eski akıl hastanesi olan Reina Sofia müzesi ve zengin koleksiyonlar barındıran Prado müzesi, Neptün heykeli ve çeşmesi, Cibeles meydanı, Alcala kapısı , Gran Via üzerinden Don Kişot romanı kahramanlarının heykellerinin fotoğraflayıp , Kraliyet sarayı ile birlikte şehrin en güzel meydanı olan Plaza Mayor ve çevresinde gezdikten sonra Puerto del Sol’da yürüyüşünüzü noktalayabilir , cafeler de bir şeyler içebilirsiniz.
Sevilla ;Aşk hikayelerinin dile geldiği, tutkunun vazgeçilmez bir öge olduğu, geçmişteki zengin sömürgecilik döneminin mirasını hala bünyesinde barındıran ve son derece görkemli yapılarıyla insanları kendine hayran bırakan bu şehirde Plaza Espana meydanı, birbirinden güzel küçük dar sokakları ve bunların buluştuğu tipik Endülüs meydanlarında yürüyüş yapabilirsiniz Tüm İspanya’nın en büyük katedrali olan Sevilla katedrali bulunmaktadır. İspanya ile alakalı söylenen birçok güzelliğin ya doğduğu ya da geliştiği yerdir 
Granada ;
İspanyanın en yüksek dağlarından biri olan Sierra Neveda dağının eteklerinde bulunan bu küçük şehir, 1492 yılına kadar İber Yarımadasında varlığını sürdürmüş olan Endülüs İslam Devleti’nin son kalesi olma özelliği taşır. Burada sadece bir saray değil; 142000 metrekarelik bir alana kurulmuş ve binlerce kişinin yaşadığı bir kompleks, bugünse İspanyan’nın en önemli ziyaret yerlerinden olan ve sınırlı sayıda ziyaretçinin kabul edildiği Elhambra sarayının Genaralife Bahçelerini, Carlos sarayı ,Alcazar , Granada şehir merkezinde Fas çarşısı, İspanya’nın en önemli kraliçesi Isabel heykelini görmenizi ve Bibirambla meydanında bir şeyler atıştırmanızı tavsiye ederiz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İZMİR - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - BARSELONA (FİGUERES - SALVADOR D

Sabah saat 05:15'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminalinde buluşma ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI/AJET'e ait TK7517 sefer sayılı uçağımız ile 06:50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket ediyoruz. Saat 08:00'de varışımızı takiben, yine TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1835 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 09:30'da Barselona'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:20'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben turumuza başlıyoruz. İlk olarak dileyen misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yapılacak olan Figueres, Salvador Dali Müzesi ve Besalu turumuz. Tur esnasında ressam Salvador Dali'nin yaşadığı Figueres'a varıyoruz. Figueres kasabasının Dali'ye tahsis ettiği, İspanya'nın en çok ziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro - Museo Dali gezimizin ardından Fluvia Nehri üzerinde Ortaçağ’dan kalma kemerli taş köprüsü ile tanınan Besalu Kasabasına gidiyoruz. 12. yüzyıldan kalan ve yedi farklı kemer üzerine inşa edilmiş bu köprüden geçerek kısmen sağlam kalmış kale duvarları içerisindeki bu romantik Ortaçağ kasabasında yapacağımız gezinin ardından Barselona’ya dönüş ve otelimize yerleşme. Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.


2.

Gün
BARSELONA (POBLE ESPANYOL - GOTİK MAHALLE) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile yapılacak panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı ve Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Poble Espanyol ve Gotik Mahalle turumuz. Gotik mahallede yapacağımız yürüyüş turunun ardından Poble Espanyol’a gidiyoruz. 1929 yılında Ulusal sergi için İspanya’nın mimarisini ve kültürün sergilemek amacıyla dönemin ünlü sanatçıları tarafından yapılmış olan köy, sonrasında gördüğü ilgi üzerine kalıcı olmasına karar verilmiştir. Böylece o gün bu gündür kocaman duvarların arasında, küçücük sokakları ile dikkat çeken ve içinde İspanya’ya ait turistik her şeyi bulabileceğiniz ve lezzetli yöresel yemekler deneyebileceğiniz şehrin en keyifli gezi noktalarından biri olmuştur. Gezilerimizin ardından konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.

3.

Gün
BARSELONA - VALENCİA - ALİCANTE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimiz ile Costa Blanca Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından  panoramik Valencia şehir turumuz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; mimar Calatrava'nın Sanat ve Bilim şehri adı altındaki bilim müzesi, tarihi merkezde Serranos kapısı, Basilica de la Virgen de los Desamparados, Katedral gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız  panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otelimizde.

4.

Gün
ALİCANTE - GRANADA (ALHAMBRA GENERALİFE BAHÇELERİ) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından Endülüs Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Granada'ya varıyoruz. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Granada ve Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan Granada'da yapacağımız şehir turunun ardından, Dantel zarafetiyle oyulmuş mermerlerin arasından süzülen Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri görülecektir. Turumuz sonrası konaklama Granada yakınlarındaki otelimizde.

5.

Gün
GRANADA - SEVİLLA (ALCAZAR SARAYI) (FLAMENKO GECESİ) 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Sevilla'ya varış. Dileyen misafirlerimiz ile Sevilla'da yapacağımız panoramik şehir turunda Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı, Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası göreceğimiz yerlerden bir kaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Alcazar Sarayı turumuza katılma imkanı. Mudejar tarzı veranda ve salonlarıyla adeta bir mücevheri andıran sarayda yapılacak gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otelimizde.


6.

Gün
SEVİLLA - (CORDOBA) - MADRİD 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz ile Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii'ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Madrid'e varış ve otelimize yerleşme. Konaklama Madrid'teki otelimizde.

7.

Gün
MADRİD (TOLEDO) 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1986'dan beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da panoramik olarak görülecek yerler arasında; İspanya'nın en önemli katedrali olan Santa Maria (dışarıdan), Alcazar ve San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e geri dönüş. Konaklama Madrid'teki otelimizde.

8.

Gün
MADRİD - İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) - İZMİR 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1860 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz ile saat 18:20'de İstanbul Yeni Havalimanı'na hareket ediyoruz . Yerel saat ile 23:30'da varış ve TÜRK HAVA YOLLARI TK 2354 sefer sayılı 01:35'de kalkacak uçuşu ile İzmir’e hareket.ve Varış.

DAHİL OLANLAR:
-İZMİR / İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) / BARSELONA ve
MADRİD / İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) / İZMİR
TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ
SORUMLULUK SİGORTASI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER
ARASI ULAŞIMLAR ve İSPANYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ
-PANORAMİK VALENCİA ve ALİCANTE ŞEHİR TURLARI
-BARSELONA YAKINLARINDA 2 GECE, ALİCANTE
YAKINLARINDA 1 GECE, GRANADA YAKINLARINDA 1 GECE,
SEVİLLA YAKINLARINDA 1 GECE ve MADRİD’DE
2 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA
-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER
-PROFESYONEL REHBERLİK

HARİÇ OLANLAR:
-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ
(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL)
(uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,
-VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

EK BİLGİLER
 • 1- Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ANKER TURIZM sorumlu tutulamaz
 • 2- ANKER TURIZM gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine ore bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • 3- ANKER TURIZM kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • 4-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • 5- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • 6- Yerel otoriteler tarafından veya farklı nedenlerden dolayı gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ANKER TURIZM sorumlu tutulamaz.
 • 7- ANKER TURIZM yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak İzmir ANKER TURIZM`in hiç bir sorumluluğu yoktur. ANKER TURIZM sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında ANKER TURIZM’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • 8 -Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraar eşya sahibine aittir.
 • 9- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nsorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misarlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.
 • 10- ANKER TURIZM havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
 • 11-Programda konaklamalarımızın tamamı 2* ve 3* Otellerdedir. 
 • 12- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misarlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
 • 13-Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz, pasaport ile geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.  
 • 14-Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • 15-Tur programı ANKER TURIZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • 16- Bazı otellerde sunulan kahvaltı Türk yöresel mutfağında alışılagelmiş kahvaltılardan farklılık gösterebilmektedir. Bu kahvaltılar Kontinental kahvaltı olarak adlandırılmaktadır. Bazı otellerde, grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • 17- Tur tarihinden önce acentamiz tarafından uçuş saatleri ve uçak biletleri rezervasyon numarası bilgisi paylaşılır. Grup rezervasyon olması nedeniyle, biletiniz olmadan da sadece pasaportunuz ile belirtilen saatte ve kontuarda check-in işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • 18- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • 19- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 • 20- İptal-İade ve değişiklik şartları; ANKER TURIZM Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.   
 • 21- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.
 • 22- Tüm misarler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır. VİZE HAKKINDA BİLGİ: Yeşil Pasaporta ve geçerli Schengen Vizesi olan pasaportlara vize uygulaması yoktur. 
   *** Ödemelerde Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#162
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
Otelllerde alınacak 7 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminali
BİTİŞ:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
145 EUR
BARSELONA, MADRİD ve SEVİLLA ÜÇLÜ ŞEHİR PAKETİ
85 EUR
BESALU - FİGUERES - SALVADOR DALİ MÜZESİ
55 EUR
POBLE ESPANYOL - GOTİK MAHALLE
75 EUR
GRANADA ve ALHAMBRA GENARALİFE BAHÇELERİ
65 EUR
TOLEDO TURU
45 EUR
CORDOBA TURU
65 EUR
ALCAZAR SARAYI

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

649

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İzmirden Türk Hava Yolları ile... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.