SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR | Samos - Anker Turizm

SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR

Kısıtlı Süreli Teklif: Süre sonuna kadar rezervasyon yapın, fırsatı kaçırmayın!
  • SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR: 31 Mayıs-01 Haziran 2019 Tanıtım seferine özel 1 gece konaklamalı rehberli tur programı
  • SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR: 31 Mayıs-01 Haziran 2019 Tanıtım seferine özel 1 gece konaklamalı rehberli tur programı
  • SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR: 31 Mayıs-01 Haziran 2019 Tanıtım seferine özel 1 gece konaklamalı rehberli tur programı
  • SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR: 31 Mayıs-01 Haziran 2019 Tanıtım seferine özel 1 gece konaklamalı rehberli tur programı
FIRSAT
31 Mayıs-01 Haziran 2019 Tanıtım seferine özel 1 gece konaklamalı rehberli tur programı
  • Seferihisar'dan rehberli turlar ile Samos'u keşfedin
Seferihisar'dan Samos'a 1 gece 2 gün rehberli tur

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün

Samos

Sabah saat 07.00’de Sığacık Teos Marina’da Check-in işlemlerimiz için hazır oluyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 08.00’de kalkacak olan feribotumuza biniyoruz. Yaklaşık 1 saat 55 dakikalık keyifli bir yolculuğun ardından Samos Adası Karlovasi Limanı'na yanaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından misafirlerimiz otellerine yerleşiyorlar (Odalara giriş saati 14.00’tür). Tur için buluşma saatleri ve yerleri: 12:15 liman mevki otelleri, 12:30 şehir merkezi otelleridir. İlk olarak Samos Adası'nın güneybatısında bulunan Marathokampos Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyoruz. Adanın güneybatısına doğru yaptığımız yolculuğumuzda uzun sahili ve zengin deniz yaşamı ile bilinen Kampos Koyu'na varıyoruz. Burada misafirlerimiz, rehberleri eşliğinde yemek (ekstra) ve deniz molasının sonrasında Samos Adası'nın rakım olarak en yüksekte bulunan eşsiz manzarası ile insanı kendine hayran eden Platanos Köyü'ne kısa bir ziyaret gerçekleştirdikten sonra Karlovassi'ye dönüş için harekete geçiyoruz. Kısa bir süre sonra Karlovasi'ye ulaşıyoruz ve otel odalarımıza giderek akşam dileyen misafirlerimiz ile katılacağımız Taverna gecesine kadar dinlenme imkanına sahip oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile katılacağımız Taverna gecesi (ekstra) saat 21.00’de başlayarak gece geç saatlere kadar devam etmektedir.Konaklama: Aegeon Otel veya benzeri

2.

Gün

Samos

2 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve rehberimizin belirteceği saatte başlayacak olan turumuz için otel önünde hazır oluyoruz. Daha sonra Pisagor’un doğum yeri olan Pythagoria’ya doğru yol alıyoruz. Yolumuzun üzerinde ilk olarak ünlü Pythagorias kupalarının yapıldığı bir atölyeye konuk oluyor ve diğer adı “Adalet Kupası” olan bu matematiksel kupanın yapımını izliyoruz.
Dileyen misafirlerimize kendileri ya da hediye etmek için olağanüstü tasarıma sahip bu kupalardan almalarını tavsiye ediyoruz.
Ardından şirin sokakları ve yemyeşil doğası ile ünlü Pirgos Köyü'nden geçiyoruz. Samos’un ünlü ballarının tadına varmak ve alışveriş yapmak için bal kooperatifinin satış mağazasına uğruyoruz.
Seyahatimiz esnasında geçtiğimiz yolların üzerindeki üzüm bağlarını görüyor ve adanın neden ünlü bir Şarap adası olduğunun farkına varıyoruz.
Ardından rotamız üzerinde bulunan ve adanın tarım merkezi sayılan Koumaradei Köyü'nden geçerek kısa bir seyahatin ardından Pythagoria’ya vardığımızda, birbirinden güzel evleri ve tertemiz sahili ile ünlü bu turizm cennetinde antikçağın mimarlık eserlerini ve Lykourgos Logothetis kalesini panoramik olarak görüyoruz. Bu güzel beldenin çarşısında, serbest zaman sürecinde dileyen misafirlerimiz alışveriş ve kahve keyfi imkanı bulacaklardır.
Rehberimizin belirlediği hareket zamanından sonra otobüsümüzle yaptığımız kısa panoramik başkent gezimizin ardından, adanın en meşhur plajlarına sahip olan, tavernaları ve eşsiz mimarisi ile Mykonos’tan izler taşıyan Kokari’ye varıyoruz.
Bu şirin beldede vereceğimiz serbest zaman süresince dileyen misafirlerimiz deniz kenarında yemeklerini (ekstra) alma şansı yanında, turkuaz renkli denizi deneyimleme şansını bulacaklardır.
Burada geçirdiğimiz keyifli molanın ardından bizleri bekleyen otobüsümüze biniyor ve bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde Avlakia ve Agios Konstantinos gibi küçüklü büyüklü şirin köylerin içinden geçtikten sonra Karlovasi’ye varıyoruz.
Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 17.00’de Karlovasi’den kalkarak Sığacık’a gidecek olan feribotumuza biniyor ve günün yorgunluğunu yapacağımız yaklaşık 1 saat 55 dakikalık yolculuk esnasında üzerimizden atmaya çalışıyoruz.
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve rehberimizin belirteceği saatte başlayacak olan turumuz için otel önünde hazır oluyoruz. Daha sonra Pisagor’un doğum yeri olan Pythagoria’ya doğru yol alıyoruz. Yolumuzun üzerinde ilk olarak ünlü Pythagorias kupalarının yapıldığı bir atölyeye konuk oluyor ve diğer adı “Adalet Kupası” olan bu matematiksel kupanın yapımını izliyoruz. Dileyen misafirlerimize kendileri ya da hediye etmek için olağanüstü tasarıma sahip bu kupalardan almalarını tavsiye ediyoruz. Ardından şirin sokakları ve yemyeşil doğası ile ünlü Pirgos Köyü'nden geçiyoruz. Samos’un ünlü ballarının tadına varmak ve alışveriş yapmak için bal kooperatifinin satış mağazasına uğruyoruz. Seyahatimiz esnasında geçtiğimiz yolların üzerindeki üzüm bağlarını görüyor ve adanın neden ünlü bir Şarap adası olduğunun farkına varıyoruz. Ardından rotamız üzerinde bulunan ve adanın tarım merkezi sayılan Koumaradei Köyü'nden geçerek kısa bir seyahatin ardından Pythagoria’ya vardığımızda, birbirinden güzel evleri ve tertemiz sahili ile ünlü bu turizm cennetinde antikçağın mimarlık eserlerini ve Lykourgos Logothetis kalesini panoramik olarak görüyoruz. Bu güzel beldenin çarşısında, serbest zaman sürecinde dileyen misafirlerimiz alışveriş ve kahve keyfi imkanı bulacaklardır. Rehberimizin belirlediği hareket zamanından sonra otobüsümüzle yaptığımız kısa panoramik başkent gezimizin ardından, adanın en meşhur plajlarına sahip olan, tavernaları ve eşsiz mimarisi ile Mykonos’tan izler taşıyan Kokari’ye varıyoruz. Bu şirin beldede vereceğimiz serbest zaman süresince dileyen misafirlerimiz deniz kenarında yemeklerini (ekstra) alma şansı yanında, turkuaz renkli denizi deneyimleme şansını bulacaklardır. Burada geçirdiğimiz keyifli molanın ardından bizleri bekleyen otobüsümüze biniyor ve bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde Avlakia ve Agios Konstantinos gibi küçüklü büyüklü şirin köylerin içinden geçtikten sonra Karlovasi’ye varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 17.00’de Karlovasi’den kalkarak Sığacık’a gidecek olan feribotumuza biniyor ve günün yorgunluğunu yapacağımız yaklaşık 1 saat 55 dakikalık yolculuk esnasında üzerimizden atmaya çalışıyoruz.

BİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
-Seferihisar-Samos Karlovassi gidiş-dönüş feribot bileti
-1 gece Aegeon Otel'de kahvaltı dahil konaklama
-2 gün Türkçe rehberli ada turu

HARİÇ OLANLAR:
-Schengen vize başvuru bedeli (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
-Yurtdışı çıkış harcı
-öğle ve akşam yemekleri ile içecekler
-Yunanistan geceleme vergisi

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#32
LOKASYON:
Samos
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Seferihisar Teos Marina
BİTİŞ:
Seferihisar Teos Marina
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

31 Mayıs 2019, Cuma
SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE… 59 €    
Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Axess:


TaksitAylıkToplam
2 30,68 61,36
3 20,60 61,80
4 15,56 62,25
6 10,51 63,06
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

59

2 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0256 612 45 98
SEFERİHİSAR-SAMOS 1 GECE KONAKLAMALI TUR
41
0TRL
31 Mayıs-01 Haziran 2019 Tanıtım seferine özel 1 gece konaklamalı rehberli tur programı