TEMMUZ İTİBARİYLE PAZAR - ÇARŞAMBA Feribot Bileti & 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Gün Tur (KUŞADASI ÇIKIŞLI) - Anker Turizm Travel
  • TEMMUZ İTİBARİYLE PAZAR - ÇARŞAMBA Feribot Bileti & 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Gün Tur (KUŞADASI ÇIKIŞLI):
  • TEMMUZ İTİBARİYLE PAZAR - ÇARŞAMBA Feribot Bileti & 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Gün Tur (KUŞADASI ÇIKIŞLI):
  • TEMMUZ İTİBARİYLE PAZAR - ÇARŞAMBA Feribot Bileti & 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Gün Tur (KUŞADASI ÇIKIŞLI):
  • TEMMUZ İTİBARİYLE PAZAR - ÇARŞAMBA Feribot Bileti & 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama & 3 Gün Tur (KUŞADASI ÇIKIŞLI):
  • Pythagorion
  • Vathi
  • Pisagor Meydanı
  • Kokkari
  • Karlovasi
  • Kampos Koyu

Seferihisar'dan turu gerçekleştirmek isteyen misafirlerimiz için çıkış limanı: Seferihisar Teos Marina'dır.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Kuşadası-Samos 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saat 07:30'da KUŞADASI EGE PORT ana girişi önünde Check-in işlemlerimiz için hazır oluyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 08:45'de kalkacak olan feribotumuza biniyoruz. Yaklaşık 1 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından Samos Adası Vathi limanına yanaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından misafirlerimiz bagajlarını bizleri bekleyen aracımıza teslim ettikten sonra aracımızla birlikte Karlovaside bizleri bekleyen otellerimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. Burada otellerimize check-in işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra misafirlerimiz serbest zamanları içerisinde arzu ederlerse Potami Plajı'nda keyifli bir gün geçirebilir.

2.

Gün
Samos 2 gün programını görmek için tıklayınız

İlk olarak misafirlerimiz rehberlerinin belirlemiş olduğu saatte otel girişinde hazır olmak suretiyle, Samos Adası’nın başkenti olarak adlandırılan Vathi şehrine doğru otobüsleri ile hareket ediyorlar. Öncelikli olarak merkezde bulunan Pisagor Meydanı'nı ve Aslan heykeli'ni yakından tanıma şansını buluyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimiz serbest zaman içerisinde yemek (extra) ve alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Vathi kentinde yaptığımız gezimiz sonrasında rehberimizin belirlemiş olduğu buluşma noktası ve saatinde hazır bir şekilde aracımıza geçip buradan adanın kuzeybatısında bulunan Karlovasi şehrindeki otellerine yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Karlovasi'ye ulaşmadan önce sahil boyunca yapacağımız bu dönüş esnasında doğanın kucağında bülbül sesleri eşliğinde kahvelerimizi yudumlamak için Manolates Köyü eteklerinde bulunan küçük bir sahil beldesi olan Agios Kostandinos'da kısa bir mola veriyoruz

Bu şirin beldede vereceğimiz serbest zaman süresince dileyen misafirlerimiz deniz kenarında yemeklerini (extra) alma şansı yanında, turkuaz renkli denizi deneyimleme şansını bulacaklardır. Molamızın ardından kısa süre sonra Karlovasi'ye varıyor ve otel odalarımıza ertesi güne dek dinlenmeye geçiyoruz.

3.

Gün
Samos 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde aldığımız kahvaltımızın ardından, rehberimizin belirleyeceği buluşma saatinde otellerin önünden kalkacak olan otobüsümüze biniyor ve Marathokampos Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyoruz. Adanın güneybatısına doğru yaptığımız yolculuğumuzda uzun sahil yapısı ve zengin deniz yaşamı ile bilinen Kampos Koyu'na varıyoruz.

Burada misafirlerimiz rehberleri eşliğinde yemek (extra) ve (hava koşullarına bağlı olarak deniz molasının sonrasında) Samos Ada’sının rakım olarak en yüksekte bulunan eşsiz manzarası ile insanı kendine hayran eden Platanos Köyü'ne kısa bir ziyaret gerçekleştiriyor. Ardından Karlovasi'ye dönüş için harekete geçiyoruz.

4.

Gün
Samos-Kuşadası 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve rehberimizin belirteceği saatte başlayacak olan turumuz için otel önünde hazır oluyoruz. Daha sonra Pisagor’un doğum yeri olan Pythagoria’ya doğru yol alıyoruz. Yolumuzun üzerinde ilk olarak ünlü Pythagorias kupalarının yapıldığı bir atölyeye konuk oluyor ve diğer adı “Adalet Kupası” olan bu matematiksel kupanın yapımını izliyoruz. Dileyen misafirlerimize kendileri ya da hediye etmek için olağanüstü tasarıma sahip bu kupalardan almalarını tavsiye ediyoruz. Ardından şirin sokakları ve yemyeşil doğası ile ünlü Pirgos Köyü'nden geçiyoruz. Samos’un ünlü ballarının tadına varmak ve alışveriş yapmak için bal kooperatifinin satış mağazasına uğruyoruz. Seyahatimiz esnasında geçtiğimiz yolların üzerindeki üzüm bağlarını görüyor ve adanın neden ünlü bir Şarap adası olduğunun farkına varıyoruz.

Ardından rotamız üzerinde bulunan ve adanın tarım merkezi sayılan Koumaradei Köyü'nden geçerek kısa bir seyahatin ardından Pythagoria’ya vardığımızda, birbirinden güzel evleri ve tertemiz sahili ile ünlü bu turizm cennetinde antikçağın mimarlık eserlerini ve Lykourgos Logothetis kalesini panoramik olarak görüyoruz. Bu güzel beldenin çarşısında, serbest zaman sürecinde dileyen misafirlerimiz alışveriş ve kahve keyfi imkanı bulacaklardır.

Rehberimizin belirlediği hareket zamanından sonra otobüsümüzle yaptığımız kısa panoramik başkent gezimizin ardından, adanın en meşhur plajlarına sahip olan, tavernaları ve eşsiz mimarisi ile Mykonos’tan izler taşıyan Kokkari’ye varıyoruz. Bu şirin beldede vereceğimiz serbest zaman süresince dileyen misafirlerimiz deniz kenarında yemeklerini (extra) alma şansı yanında, turkuaz renkli denizi deneyimleme şansını bulacaklardır. Burada geçirdiğimiz keyifli molanın ardından bizleri bekleyen otobüsümüze biniyor ve bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam etmek suretiyle Vathi limanına varıyoruz.

Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 17:30'da hareket eden gemimize biniyor ve her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu gezimizin de sonuna geliyor, yine ve yeniden görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

DAHİL OLANLAR:
* Gidiş - Dönüş Gemi bileti
* 3 Gece Kahvaltı Dahil Otel konaklaması
* Rehberlik hizmeti ve Ada turları

HARİÇ OLANLAR:
* Kişi başı 150.-TL Yurtdışı çıkış harcı
* Schengen vizesi (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
* Yiyecek, içecekler ve tüm diğer şahsi harcamalar
* Dahil olarak belirtilmemiş diğer tüm hizmetler

EK BİLGİLER

1- Otellerde unutulan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir, lütfen unutulan eşyaların geri getirilmesini talep etmeyiniz.

2- Dileyen misafirlerimize taverna gecesi (FIX MENU) ile alakalı olarak rehberiniz tarafından bilgi verilecektir.

3- Rehberin yol güzergahı üzerinde değişiklik yapma hakkı vardır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#600
LOKASYON:
Samos (Kuşadası çıkışlı)
YEMEK:
3 KAHVALTI
ULAŞIM
Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Kuşadası Ege Port
BİTİŞ:
Kuşadası Ege Port
İPTAL POLİTİKASI:

TARİH VE FİYATLAR

195

'den başlayan fiyatlarla

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

TEMMUZ İTİBARİYLE PAZAR - ÇARŞAMBA... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
KUŞADASI:
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
AYDIN:
(0256) 213 20 44
Adnan Menderes Bulvarı No:25 Efeler 09010 AYDIN
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.