Hakkımızda - Anker Turizm Travel

Hakkımızda


1994 yılında Kuşadası’nda faaliyetlerine başlayan ve IATA üyesi olan Anker Turizm, yurtiçi / yurtdışı uçak biletleri konusunda sahip olduğu müşteri portföyü ile Ege Bölgesi’deki acenteler arasında kendisine her zaman en üst sıralarda yer bulmuş ve bu başarısı ile bugün İstanbul, Ankara , Bursa , Adana gibi büyük şehirlerimizde çok sayıda şirketin uçak biletleri ve yurdışı / yurtiçi rezervasyonlarında öncelikle tercihi olmuştur.

Incoming faaliyetlerimiz kapsamında her sene çok sayıda özellikle yerli ve yabancı yolcularımıza münferit olarak Türkiye & Yunanistan programları hazırlamaktayız. Yunan Adaları konusundaki uzman kadromuz ile yerli ve yabancı misafirlerimiz için kişiye özel en iyi rotaları en düşük maliyetler ile sunmaktayız. Türkiye limanlarından Yunan adalarına,  Yunan adaları arasında ve Yunanistan İtalya arasındaki feribot ulaşımları için gerekli olan biletleri www.feribot.net web sitemizden 7/24 saat satın almak mümkündür. 

Öte yandan Türkiye’de gemi turları denildiği zaman akla gelen ilk adres www.gemiturlari.com sitemiz ile bu konuda önde ve güvenilir hizmetin sunucusu olma başarısının geride bıraktığımız uzun yılların bize kazandırmış olduğu engin tecrübelere dayandığını itiraf etmeliyiz. Bizi tanıyan ve bizi tekrar tercih eden müşterilerimiz aynı zamanda bizim için gönüllü birer tanıtım elçisi de oluyorlar. Gemi turu rezervasyonları konusunda en önemli farkımız yolcularımız ile iletişime geçtiğimiz ilk günden , seyahat dönüşüne kadar sürekli kendileri ile iletişim içerisinde olmamızdır.

Şirket müşterilerimize ve onların misafirlerine yönelik uçak biletleri, otel rezervasyonları, kiralık araç temini ve özel hizmetler için uzman olan kurumsal hizmetler ekibimiz şirketlerin seyahat giderlerini kontrol edebilmeleri için titizlikle çalışmaktadır.

Anker Turizm olarak tüm yolcularımıza bugüne kadar bize duymuş oldukları güven ve göstermiş oldukları destekten ötürü sonsuz teşekkür ederiz… 

Merkez Ofisimiz:

İnönü Bulvarı No: 14 09400 Kuşadası Aydın
Tel: 0256-6124598  Fax: 0256-6144035  E-mail: [email protected]
Konum için buraya tıklayınız


Şube Ofisimiz:

Adnan Menderes Bulvarı No:25 Efeler AYDIN
Tel: 0256-2132044  Fax: 0256-2126704  E-mail: [email protected]
Konum için buraya tıklayınızİLETİŞİM

[email protected]
KUŞADASI:
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
AYDIN:
(0256) 213 20 44
Adnan Menderes Bulvarı No:25 Efeler 09010 AYDIN
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.