İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Sezon Boyunca Orta Avrupa Turu - Anker Turizm Travel
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Sezon Boyunca Orta Avrupa Turu: İzmir'den Direk uçuşler ile Sezon boyunca Orta Avrupa 299 Eur'dan Başlayan Fiyatlar ile ..
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Sezon Boyunca Orta Avrupa Turu: İzmir'den Direk uçuşler ile Sezon boyunca Orta Avrupa 299 Eur'dan Başlayan Fiyatlar ile ..
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Sezon Boyunca Orta Avrupa Turu: İzmir'den Direk uçuşler ile Sezon boyunca Orta Avrupa 299 Eur'dan Başlayan Fiyatlar ile ..
  • İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Sezon Boyunca Orta Avrupa Turu: İzmir'den Direk uçuşler ile Sezon boyunca Orta Avrupa 299 Eur'dan Başlayan Fiyatlar ile ..
  • CESKY KRUMLOV
  • ORTAÇAĞ GECESİ
  • KARLOVY VARY
  • BRATİSLAVA
  • ESTERGOM
  • ÇİGAN GECESİ
İzmir'den Direk uçuşler ile Sezon boyunca Orta Avrupa 299 Eur'dan Başlayan Fiyatlar ile ..

Bratislava ; Çekoslovakya’nın bölünmesi ile ortaya çıkan iki ülkeden birisi olan Slovakya başkenti Bratislava tarihi dokusunu bütünüyle korumuş merkezi ile aynı zamanda Avrupa’nın en huzurlu başkentlerinden birisidir. 1990 larda yapılmasına karşın tüm dünyada tanınan “çalışan adam” heykeli ve Avrupa’nın en dar evlerinden birisinin bulunduğu Michael Kapısı kentin simgelerinden en önde gelenlerdendir. 
Prag; Orta Avrupa masalının başrol oyuncularından birisidir Prag. Vltava Nehri’nin iki yakasına yayılmış kent tarih boyunca zengin bir çekim merkezi olmuştur. Bohemya adıyla neredeyse özdeşleşmiş bu başkent belki efsanesindeki Prenses Libuse’nin getirdiği şansla Avrupa’yı yerle bir eden deprem, bombardıman gibi felaketlerden en az zararla kurtulabilmiştir. Bu şans Prag’da geçmişi 16. yüzyıla kadar dayanan sivil mimarinin bozulmadan günümüze kadar ulaşmasını sağlamıştır. Tarihi doku içerisindeki alanların önemli bölümünün taşıt trafiğine kapalı olması Prag’ı daha çok yürünerek keşfedilen bir kent yapmıştır. Ziyaretçileri kenti keşfetmeye günümüzde cumhubaşkanlığı sarayı ve kent müzeleri olarak kullanılan kale-saray bölgesinden başlarlar. Her adımda tarih solunan yol onları daha sonra şirin Mala strana’ya (küçük mahalle) indirir. Sonra sıra Prag’ın olmazsa olmazı 4. Karl Köprüsüne (Karlovy Most) gelir. 1357 yılında yapılan bu taş köprüyü süsleyen heykeller arasında bir tanesi Prag’a bir kez daha gelmek isteyenlerin el sürüp dilek tuttukları Piskopos Nepomouk heykelidir. Köprü, üstünü dolduran ressamları ve müzisyenleri ile kentteki hareketin gün içerisinde zirve yaptığı yerlerin başında gelir. Kent gezisinin unutulmaz noktalarından birisi de her saat başı tekrarlanan kısa gösterisi ile Astronomik saat ve onu çevreleyen meydandır.
Budapeşte ; 
On ülkenin sınırlarından geçen Tuna nehri’nin en çok yakıştığı kentin Budapeşte olduğu söylenir. 1873 yılında Obuda, Buda ve Peşte kentlerinin birleşmesiyle doğan kent Avrupa’nın en romantik başkentlerinden birisidir. Özellikle muhteşem ışıklandırmasıyla gecesi en güzel kentlerin başında gelir. Tuna kıyısına dizilmiş Parlamento binası, Üniversiteleri, kiliseleri, sosyal alanları yanı sıra kente hakim Gellert tepesi ve kale bölgesi yanı sıra Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi ve Vaci sokağı vazgeçilmez ziyaret alanlarıdır. Tuna üzerindeki yemyeşil Margit adası macarların gezip spor yaptıkları, eğlendikleri kent içi bir sayfiye alanıdır. Birçok köprüye sahip Budapeşte’nin Zincirli Köprüsü Tuna üzerinde bir inci gerdanlık gibidir. Dış görüntüsüne pek yansımasa da Budapeşte, Macaristan’da 150 yıla yakın süren Osmanlı varlığının hamam geleneklerinden sözcüklere, deyimlerinden mutfağına kadar en fazla hissedilen yerlerden birisidir. Macar mutfağında baharat kullanımından pişrme tekniklerine, tarhanya çorbasından çöreklere kadar derin bir Osmanlı etkisi görülür.
Viyana ; 
Orta Avrupa’nın tartışmasız en ihtişamlı kentidir Viyana. Yüzyıllar boyu bir dönem Avrupa’nın en büyük süper gücüne başkentlik yapmış olan kent zengin ve iddialı mimarisinin yanı sıra bir dönem öncülük ettiği klasik müziğin de hala en önemli merkezidir. 1850 lerden başlayarak yeniden yapılandırılan kent mimari şaheserlerini Ring üzerinde sergilemeye başlar. Uygulamalı sanatlar müzesi, kent parkı, Avrupa’da birçok başkente örnek oluşturmuş Opera binası, Müzeler bölgesi, Hofburg Sarayı, Parlamento Binası, önünde etkinliğin eksik olmadığı Belediye Binası merkezi Aziz Stephan Katedrali olan tarihi kenti çevreleyen caddeler topluluğu Ringi süslerler. 1985 tarihli çılgın mimari proje Hunderdwasser Evleri kısa süre içerisinde kentin simgeleri arasına girmiştir. Bir Viyana klasiği haline gelmiş olan şnitzel tadılan restaurantları, dünyaca ünlü kafeleri ve pastaneleri, kentin her yerinde düzenlenen konserleri ve onlarca değerli müze kentte yapılacak şeyler listesini kabartan maddelerin başında gelmekte. Viyana yalnızca kent merkeziyle değil, aynı zamanda hemen yanında yer alan Viyana Ormanları bölgesindeki Seegrotte, Heiligenkreuz ve Baden gibi sitlerle de dolu dolu görülecek bir yerdir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İZMİR - BUDAPEŞTE - VİYANA

Pazar günü sabah saat 07:10'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşma ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ896 sefer sayılı 189 kişilik uçağımız ile 09:10'da AKTARMASIZ DİREKT Budapeşte'ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik uçuşumuzu takiben yerel saat ile 10:30'da Budapeşte Havalimanı'na varıyoruz. Pasaport ve vize işlemlerinin ardından Viyana'ya hareket. Viyana'ya varış ve panoramik şehir turumuz. Bu turumuzda sizlere şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdireceğiz. Sarayları ve müzeleri dünyaca ünlü şehrimizi gezerken; "Diplomatic District" olarak adlandırılan caddeden geçip, dönme dolabı ile ünlü Prater isimli lunaparkı, 1979 yılında yapılan Birleşmiş Milletler Binası'nı, Ring üzerinde Opera, Parlamento, Belediye Binası, Üniversite, Hoffburg Sarayı ve Kunst Haus Wien / Hundertwasser'i göreceğiz. Turumuzun ardından otellerimize transfer. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 


2.

Gün
VİYANA (WIENERWALD ; MAYERLİNG, BADEN, LIECHTENSTEIN, HEILINGENKREU 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile muhteşem WIENERWALD (Liechtenstein Şatosu, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri) turumuz. Turumuzda ilk durağımız Liechtenstein Şatosu. İkinci durağımız ise bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz. Daha sonra Mayerling Faciası'na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden gezimiz. Turumuzun en son durağı; Kraliçe Sisi'nin Sarayı olan Schönbrunn Sarayı'nın muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Tur bitimi Viyana'da geçirilecek serbest zamanın ardından, akşam arzu eden misafirlerimiz ile klasik müziğin başkenti Viyana'da konser organizasyonuna katılma imkânı. Konaklama Viyana'daki otellerimizde.

 

3.

Gün
VİYANA - (CESKY KRUMLOV) - PRAG 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile, UNESCO koruması altında olan, muhteşem CESKY KRUMLOV turu için hareket. Sizleri bu "Yaşayan" ORTAÇAĞ Kasabası'na davet ediyoruz. 2,5 saatlik yolculuğun ardından ulaşacağımız, 13. yy'dan bu yana ORTAÇAĞ kimliğini koruyan bu muhteşem şehir, sizleri adeta büyüleyecek. Güney Bohemia'nın en güzel şehri Cesky Krumlov turumuzda; Barok Tiyatro, Cesky Krumlov Kalesi, Latran, Krumlov bölgesi, eski Cizvit Manastırı görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından Prag'a hareket. Varış ve büyük bir kısmı trafiğe kapalı mekanlarda yürüyerek yapılan, panoramik PRAG şehir turumuz. Tarihi sokakları, ortaçağdan kalma görkemli yapıları ile bu şehir sizi büyüleyecek. Şehir turunda görülecek yerler arasında; Hradcany (eski saray bölgesi), yapımının 600 yıl sürdüğü neo gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran St. Vitus Katedrali, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat, Tyn Kilisesi ve Eski şehir meydanı bulunmaktadır. Turumuz sonrası otellerimize yerleşme. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

4.

Gün
PRAG (KARLOVY VARY) (ORTAÇAĞ GECESİ) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Karlovy Vary Kültür ve alışveriş turu. Atatürk'ün de severek ziyaret ettiği, 12 adet sıcak mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde kristal satış yerlerini ziyaret ve alışveriş imkânı. Sıcaklıkları 30 ila 72 derece arasında değişen 12 ayrı termal kaynağın bulunduğu bu muhteşem şehrimizde yürüyerek gerçekleştirilecek şehir turumuzda Atatürk'ün 1918'de kaldığı oteli, Dovarak, Mozart, Göther ve Beethoven ve Puşkin'in kaldığı mekânları göreceğiz. Birçok film ve diziye konu olan tarihi Pupp Otel'in pastanesinde yerel tatlıların tadına bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı Ortaçağ Gecesi ve yemeğine katılma imkânı. Yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda yemek ve limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 

5.

Gün
PRAG (DRESDEN) (VLTAVA) 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Dresden kültür ve alışveriş gezimiz için hareket. Barok mimarisinin en güzel örneklerine sahip, şiirsel görünümlü "Elbe Nehri'nin Floransa'sı" ünvanını hak eden, ALMANYA'nın incisidir DRESDEN. Unesco Dünya Kültür Miras listesindeki bu şehirde yapacağımız panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Frauenkirche Kilisesi, Kral yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Eski Şehir Meydanı, Semper Operası ve Versailles Sarayı örnek alınarak yapılan Zwinger Sarayı bahçesi bulunmaktadır. Şehir turu sonrası alışveriş için serbest zaman. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı, şehrin tarihi üzerinde çok önemli bir rol oynamış ve yüzyıllarca ressam, şair ve müzisyenler için ilham kaynağı olmuş ünlü Vltava Nehri üzerinde açık büfe yemekli, akordeon müziği eşliğinde tekne turu. Bu gezi sırasında, şehrin pek çok tarihi yapısının eşsiz gece manzaralarını görebilirsiniz. Konaklama Prag'daki otellerimizde.

 

6.

Gün
PRAG - (BRATİSLAVA) - BUDAPEŞTE (TUNA) 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Bratislava turumuz için otobüslerimizle Bratislava'ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuzun ardından tarihte Avusturya - Macaristan İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olarak göze çarpan, Danube Nehri kıyısındaki SLOVAKYA'nın başkenti Bratislava'ya varıyor ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Michalska Kapısı, Şehir Meydanı, St.Martin Katedrali, Eski Şehir, Grassalkovich Palace, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart'ın 6 yaşında Maria Theresa'ya ilk konserini verdiği tarihi bina ve Bratislava Kalesi bulunmaktadır. Şehir turunun ardından otobüslerimizle Budapeşte'ye hareket ediyoruz. Varış ve otellerimize yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra Tuna Nehri turumuz için otelimiz lobisinde buluşuyoruz ve teknemize hareket ediyoruz. Teknemizde şehrin tarihi binalarını muhteşem gece ışıkları altında izleyip, içeceklerimizi yudumlarken, Budapeşte'yi bir de Tuna Nehri'nin kendi anlatımı ile dinliyoruz. Konaklama Budapeşte yakınlarındaki otellerimizde.

7.

Gün
BUDAPEŞTE (ESTERGOM - VİSEGRAD - SZENTENDRE) (ÇİGAN GECESİ) 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde panoramik Budapeşte şehir turumuz. Şehir turunda ilk durağımız “Hosok Ter”, yani "Kahramanlar Meydanı". Ardından Budapeşte'nin en geniş ve lüks caddelerinden biri olan Andrassy Caddesi'nden geçerken, Viyana'daki opera binası örnek alınarak yapılan opera binasını, Aziz İstvan Katedrali'ni ve Parlemento Binası'nı görüyoruz. “Peşte” yakasından “Buda” yakasına geçerek önce kale bölgesinde Balıkçılar Burcu, Matyas Klisesi ve Kraliyet Sarayı'nı görüyoruz. Son durağımız şehri panoramik olarak görebileceğimiz “Citadella" (Aziz Gellart) tepesi. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile Estergom - Visegrad - Szentendre turumuz. İlk durağımız Osmanlı Ordusu için stratejik önemi olan Estergom Kalesi. Daha sonra Visegrad ve Szendendre Kasabası'na gidiyoruz. Szentendre'de Budapeşte'ye özgü el işleri ve hediyelik eşyalardan alışveriş yapmak için serbest zaman. Gezimizin ardından Budapeşte'ye dönüş. Dileyen misafirlerimizle bu gecemizi “Çigan Gecesi” ile noktalıyoruz. Bu gecede, hem yerel şarapların ve yemeklerin, hem de Macar dans ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Konaklama Budapeşte yakınlarındaki otellerimizde.

8.

Gün
BUDAPEŞTE - İZMİR 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimizin belirleyeceği saatte Budapeşte Havalimanı'na hareket. Check - In işlemlerimizin ardından 11:20'de kalkacak SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ897 sefer sayılı, AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile İZMİR'e hareket. Yerel saat ile 14:30'da İzmir'e varış.

DAHİL OLANLAR:
-İZMİR / BUDAPEŞTE ve BUDAPEŞTE / İZMİR SUNEXPRESS HAVA YOLLARI
AKTARMASIZ DİREKT SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR
-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ-PROGRAMDA BELİRTİLEN 3 ADET ŞEHİR TURU
-BUDAPEŞTE YAKINLARINDA 2 GECE -PRAG'DA 3 GECE
-VİYANA YAKINLARINDA 2 GECE TOPLAM 7 GECE KONAKLAMA
-7 ADET SABAH KAHVALTISI (Continental)

HARİÇ OLANLAR:
-SCHENGEN VİZE (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 50 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)
-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)
-İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE GEZİLERİ ve OTEL AKTİVİTELERİ

EK BİLGİLER

1- Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ANKER TURIZM sorumlu tutulamaz

2- ANKER TURIZM gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine ore bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- ANKER TURIZM kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

4-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

5- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

6- Yerel otoriteler tarafından veya farklı nedenlerden dolayı gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ANKER TURIZM sorumlu tutulamaz.

7- ANKER TURIZM yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak İzmir ANKER TURIZM`in hiç bir sorumluluğu yoktur. ANKER TURIZM sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında ANKER TURIZM’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

8 -Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraar eşya sahibine aittir.

9- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nsorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misarlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

10- ANKER TURIZM havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

11-Programda konaklamalarımızın tamamı 2* ve 3* Otellerdedir.Farklı otel kategorileri için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


12- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misarlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

13-Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz, pasaport ile geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

14-Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

15-Tur programı ANKER TURIZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

16- Bazı otellerde sunulan kahvaltı Türk yöresel mutfağında alışılagelmiş kahvaltılardan farklılık gösterebilmektedir. Bu kahvaltılar Kontinental kahvaltı olarak adlandırılmaktadır. Bazı otellerde, grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

17- Tur tarihinden önce acentamiz tarafından uçuş saatleri ve uçak biletleri rezervasyon numarası bilgisi paylaşılır. Grup rezervasyon olması nedeniyle, biletiniz olmadan da sadece pasaportunuz ile belirtilen saatte ve kontuarda check-in işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

18- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

19- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

20- İptal-İade ve değişiklik şartları; ANKER TURIZM Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

21- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

22- Tüm misarler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır. VİZE HAKKINDA BİLGİ: Yeşil Pasaporta ve geçerli Schengen Vizesi olan pasaportlara vize uygulaması yoktur.

 *** Ödemelerde Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#168
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
Otellerde alınan 7 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali
BİTİŞ:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
55 EUR
BRATİSLAVA TURU
65 EUR
ESTERGOM-VİSEGRAD-SZENTENDRE
65 EUR
MAYERLİNG-BADEN-LIECHT.-SCHÖNBRUNN
65 EUR
CESKY KRUMLOV
65 EUR
KARLOVY VARY
65 EUR
DRESDEN
45 EUR
Vltava Tekne Turu (Yemek+Limitli İçecek)
65 EUR
Ortaçağ Gecesi (Yemek+Limitsiz İçecek)
50 EUR
Çigan Gecesi (Yemek+Limitsiz İçecek)
35 EUR
Tuna Tekne Turu (Limitli İçecek)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

299

8 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İzmir Çıkışlı Direk Uçuş ile Sezon... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0256 612 45 98
İNÖNÜ BULVARI NO: 14
    KUŞADASI
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.